Sındır: ‘Aday konusunda tercihim üye sıfatı ile olacaktır'

CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, partisinin kongre sürecine ilişkin yazılı bir açıklama yaparak kongre sürecinde taraf olmayacağını kaydetti.

POLİTİKA 13.12.2019, 12:29 13.12.2019, 12:57
Sındır: ‘Aday konusunda tercihim üye sıfatı ile olacaktır'

İZ GAZETE - Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili partisinde devam etmekte olan kongre sürecine ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Sındır, açıklamasında kimsenin adaylığı noktasında bir görüşme gerçekleştirmediğini ifade etti.

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Özgür iradesiyle yola çıkan olası tüm adaylarımız benim için değerlidir ve hepsine içtenlikle başarılar dilerim. Süreç içerisinde partimizi en iyi şekilde temsil edebilecek, ilçemize, ülkemize ve insanlığa en yararlı çalışmaları yapabilecek, demokrasi, temel hak ve özgürlükler ve sürdürülebilir bir çevrede yaşam mücadelemizi en etkili verebilecek ve partimizi iktidara ve ülkemizi kurucu başkanımız büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün bize gösterdiği çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine taşıyacak en doğru aday konusunda şahsi ve tekil bir tercihim sade bir üye sıfatımla ve doğal olarak mutlaka olacaktır”

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
23°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?