Seyit Torun'dan CHP'li belediyelere dezenfeksiyon ve öğrencilere destek talimatı!

21 Eylül 2020 Pazartesi günü okul öncesi ve 1. Sınıf öğrencileri için başlayacak yüz yüze eğitim öncesi CHP’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’dan CHP’li belediyelere dezenfeksiyon ve imkanı olmayan öğrencilere destek talimatı geldi.

POLİTİKA 18.09.2020, 16:36 18.09.2020, 16:42
Seyit Torun'dan CHP'li belediyelere dezenfeksiyon ve öğrencilere destek talimatı!

İZGAZETE - Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun imzası ile belediye başkanlarına gönderilen yazıda, ‘’ 21 Eylül 2020 Pazartesi günü okul öncesi ve 1. Sınıf öğrencilerimiz yüz yüze eğitimlere başlayacaktır. Bu nedenle bölgenizde bulunan okulların bugünden başlayarak dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirilmenizi, okul girişlerinde maske veya hijyen kitleri bulundurmanızı, imkanlarınız ölçüsünde öğrencilerimize okula yardımcı eğitim setleri, kırtasiye malzemeleri yardımlarında bulunma konusunda hassasiyet göstermenizi rica ederim.

Ayrıca uzaktan eğitime devam edecek ancak imkanı bulunmayan diğer öğrencilerimizi de tespit ederek onlara yönelik; tablet, televizyon, bilgisayar vb. malzeme yardım kampanyaları başlatmanızı rica eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim’ denildi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
14°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?