Sertel seçim çalışmalarını sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Atila Sertel, İzmir’de yürüttüğü seçim çalışmalarını Afyonkarahisar ve Konya’da düzenleyeceği mitinglerle tamamlayacak.

POLİTİKA 29.03.2019, 10:47
Sertel seçim çalışmalarını sürdürüyor

Afyonkarahisar’a bağlı Dinar ilçesi, Sultandağı ilçesine bağlı Dereçine kasabası ve Konya Akşehir’den gelen davet üzerine seçime bir kala bu ilçelere giden Sertel, adaylara destek olacak, oy isteyecek. Ziyaretlerine Dinar’dan başlayacak olan CHP İzmir Milletvekili Sertel, Dinar Belediye Başkanı ve Millet İttifakı adayı Saffet Acar’la birlikte vatandaşlara seslenecek. Daha sonra Sultandağı ilçesine bağlı Dereçine Kasabası’na geçecek olan Sertel, CHP Dereçine Adayı Ömer Yıldız’la birlikte kasaba meydanında geniş katılımlı bir miting düzenleyecek.

Sertel, İzmir’de yoğun bir tempoda yürüttüğü seçim çalışmalarını akşam saatlerinde Konya’nın Akşehir ilçesinde CHP Adayı Eyüp Oyan’la birlikte düzenleyeceği mitingle tamamlayacak. Aynı gün İzmir’e dönecek olan CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Pazar sabahı oyunu Bornova Ali Suavi İlköğretim Okulu 1358 nolu sandıkta kullanacak.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
17°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?