Selvitopu'ndan İzmir Mobilya ve Marangozlar Odası’na ziyaret

Karabağlar Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Muhittin Selvitopu, İzmir Mobilya ve Marangozlar Odası’nı ziyaret etti.

POLİTİKA 05.03.2019, 09:52 06.03.2019, 13:30
Selvitopu'ndan İzmir Mobilya ve Marangozlar Odası’na ziyaret

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Karabağlar’ın kalbinin mobilya sektörü olduğunu, yeni dönemde de başta mesleki eğitim merkezi olmak üzere birçok projeyi hayata geçireceklerini söyledi. Ziyarete, Ağaç İşleri Federasyon Başkanı Ali Rıza Ercan, İzmir Mobilyacılar ve Marangozlar Odası Başkanı Hasan Özkoparan ve yönetimi ile mobilyacı esnafı katıldı.

MOBİLYACILAR EĞİTİM MERKEZİ HAYATA GEÇİYOR

Yeni dönemde de İZMOD ile beraber yürüttükleri "Mobilyacılar Mesleki Eğitim ve Sosyal Tesis" projesini hayata geçireceklerini hatırlatan Başkan Selvitopu ayrıca, 30. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı’nda da Karabağlar Belediyesi olarak stantları olacağını belirtti. Mobilya sektörünün sorunlarını çok iyi bilen ve çözüm odaklı çalışan Başkan Selvitopu. yeni dönemde de mobilyacıların sorunları için ellerinden gelen çabayı sarf edeceğini de sözlerine ekledi.

İzmir Mobilya ve Marangoz Odası Başkanı Hasan Özkoparan ise Başkan Selvitopu’nun odalarına yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Selvitopu’na başarı dileğinde bulundu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
21°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
Erken seçim mi, yoksa 2023 mü?