'Logo' tartışmasına Yücel de katıldı: Hadi başka kapıya, burası Karşıyaka!

Karşıyaka Belediyesi'nin Kent A.Ş restoranı için kullandığı logonun AKP'li isimler tarafından HDP amblemine benzetilmesi üzerine çıkan tartışmaya CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel de katıldı. Yücel, ''Hadi başka kapıya” diyeceğiz ama gidecek kapınız da kalmadı. Burası İzmir, burası Karşıyaka. Sizi ilk seçimde kapı önüne koyacak insanların kenti.'' sözlerini kullandı.

POLİTİKA 19.12.2020, 17:30 19.12.2020, 17:36
'Logo' tartışmasına Yücel de katıldı: Hadi başka kapıya, burası Karşıyaka!

İZ GAZETE - Karşıyaka Belediyesi’ne ait Kent A.Ş. restoranında kullanılması için hazırlanan bir logonun AKP’li vekiller tarafından Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) logosuna benzetilmesi ve başlayan tartışmaya CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel de katıldı. Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Yücel, ‘’ Burası İzmir, burası Karşıyaka. Sizi ilk seçimde kapı önüne koyacak insanların kenti.’’ sözlerini kullandı.

HADİ BAŞKA KAPIYA…

Deniz Yücel’in açıklamaları şöyle;

‘’O kadar çaresiz ve acınacak haldesiniz ki, içine düştüğünüz iftira ve yalan kuyusunda her çırpınışınızda etrafa daha fazla çamur sıçratıyorsunuz.

Artık attığınız iftiraların biraz olsun inandırıcılığı, akla yatkınlığı olup olmadığını muhakeme edecek ruh halini bile sahip değilsiniz.

Karşıyaka belediyemizin sadece bir restoranı için tasarlanan logo çalışması üzerinden saçma sapan ve akla zarar bir algı oyununa girmeye çalışan AKP’liler, yine İzmir’den ve Karşıyaka’dan ne kadar uzak olduklarını gösterdiler.

Tüm Türkiye’ye olduğu gibi Karşıyakalılara 5 maskeyi dağıtamayacaksınız, Karşıyakalının cebinden aldığınız parayı 5’li yandaş ihale çetesine vereceksiniz,

Bu ülkeye yaşattığınız Çözüm süreci utancında devletin hakimlerini terör örgütü bayrakları altında terörist karşılamaya gönderecek, terör liderinin abisini TRT’de Cumhur ittifakı sözcüsü olarak konuşturacaksınız,

BURASI KARŞIYAKA!

Sonra da bir logodaki üzerinden belediyemize, belediye başkanımız Cemil Tugay‘a ve partimize saldıracaksınız. “Hadi başka kapıya” diyeceğiz ama gidecek kapınız da kalmadı. Burası İzmir, burası Karşıyaka. Sizi ilk seçimde kapı önüne koyacak insanların kenti.

Bu yalana da kimse inanmaz bu iftira da tutmaz. Kendi çamur deryanızda yine yalnız kaldınız.’’

Yorumlar (1)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
M. Girgin 8 ay önce
“Dilimizi yabancı dillerin boyunduruğundan kurtaracağız” M.K. Atatürk.
“Garden” Türkçe kelime bulamadınız da mı bunu kullanıyorsunuz.
banner218
Günün Karikatürü Tümü
banner96
37°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?