Kocaoğlu: 'Ölene kadar İzmir'de yaşayacağım'

İlçelere düzenlediği “teşekkür” ziyaretleri kapsamında Torbalı’ya giden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu kadınlar, ellerinde karanfillerle karşıladı.

POLİTİKA 19.11.2018, 12:49 19.11.2018, 12:58
Kocaoğlu: 'Ölene kadar İzmir'de yaşayacağım'

Tulum Köyü’nde “Koca Başkan” diye hitap ettikleri Başkan Kocaoğlu’na vatandaşlar, arazi ve köy yollarını asfaltladığı, tarıma destek olduğu için teşekkür etti. Muhtar Sebahattin Akman, Atatürk’ün “Köylü milletin efendisidir” sözünü hatırlatarak, “Tarıma, hayvancılığa böyle destek veren başka bir başkan yok. Çiftçiyle yatıyor, çiftçiyle kalkıyor. Allah her zaman onun bizim yanımızda olmasını nasip etsin” dedi.

"BİZİ YARI YOLDA BIRAKMAYIN"

“Bizi yarı yolda bırakmayın” diye ricada bulunan vatandaşlara da seslenen Başkan Kocaoğlu, “Belediye başkanlığı çok zor bir görev. 150 yıllık belediye tarihinde üst üste 15 yıl görev yapmış tek başkanım. Günde 16 saat çalışıyorum. Şimdi bu görevi zirvedeyken, seçilebilecekken bırakmanın Türk siyaseti için de örnek olacağını düşünüyorum. Bana bugüne kadar verdiğiniz destekten ötürü teşekkür ederim. Ölene kadar İzmir’de yaşayacağım. Allah hepinizden razı olsun” dedi.Torbalı ziyaretine Çapak Köyü ile başlayan Başkan Kocaoğlu, sırasıyla Tulum, Subaşı, Atalan ve Göllüce köylerinin ardından ilçe merkezinde Torbalılılarla buluşacak.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
25°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?