İlçenin tapusunu Kılıçdaroğlu'na takdim etti

CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen, ilçe örgütü için satın alınan binanın tapusunu CHP Genel Başkanı’na teslim etti.

POLİTİKA 26.12.2018, 14:36
İlçenin tapusunu Kılıçdaroğlu'na takdim etti

İZ GAZETE - Cumhuriyet Halk Partisi Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen, Güzelbahçe İlçe Örgütü için satın aldıkları binanın tapusunu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na teslim etti. Genel Başkan Kılıçdaroğlu başta olmak üzere tapuyu edinmede destek sağlayan herkese teşekkür eden Bilgen, “Partililerimizin ve belediye başkanımızın desteği oldu dolayısıyla Genel Başkan da destek verdi. Bu sayede ilçenin tapusunu almış olduk. Güzelbahçe İlçe örgütümüze satın aldığımız binamızın tapusunu genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na örgütümüz adına takdim ettim. Başta genel başkanım olmak üzere mülk edinmemizde emeği geçen tüm partililerimize teşekkür ediyorum” dedi.

‘GENEL BAŞKAN TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ’

Cumhuriyet Halk Partisi Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen, “Genel başkanımıza tapumuzu verdik, kendisi çok sevindi. İzmir’de yer sahibi olan ilçelerden bir tanesi olduğumuz için gurur duyduğunu söyledi. Böylesine kısa bir sürede başarılı bir çalışma gerçekleştirdiğimiz için teşekkürlerini iletti.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?