‘Her şey çok güzel olacak’ dediler, düğünü ertelediler!

23 Haziran’daki seçim tekrarı kararı turizm sektöründe rezervasyon iptallerinin ardından gençler artık seçimlerde oy kullanabilmek için düğün erteliyor.

POLİTİKA 14.05.2019, 10:18
‘Her şey çok güzel olacak’ dediler, düğünü ertelediler!

Tüm Türkiye 23 Haziran tarihinde yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine kilitlenirken, İzmir’den ilginç bir karar geldi. Ege Telgraf'tan Erman Şentürk'ün haberine göre,  CHP İzmir İl Gençlik Kolları’nda yıllarca göre yapan eski yöneticilerden Ferdi Erten, aylar öncesinden planlanan düğününü erteledi. CHP’li Erten ve nişanlısı Sıla İşi 22 Haziran’da yapmayı planladıkları düğünlerini bir ay ertelediklerini açıkladı.

"İSTANBUL'DA OLACAĞIZ"

Düğün törenlerini Temmuz’a aldıklarını duyuran Ferdi Erten kararını ise şu sözlerle duyurdu: "22 Haziran’da gerçekleşecek düğün törenimizi nişanlımla almış olduğumuz karar doğrultusunda bir sonraki aya erteledim. Bu ülkenin aydınlık geleceği için bir söz verdik. Tam da böylesine önemli bir tarihte verilecek olan demokrasi ve onur mücadelesinde görev alma vaktidir. Yıllar sonra İstanbul’un kazandığı, kentine her şeyini adamaya hazır olan böylesine dürüst ve halkçı bir insanı, Ekrem ağabeyimizi bu mücadelede yalnız bırakmak vicdanımızı zedelerdi. Bu doğrultuda 23 Haziran’da İstanbul’da oturan aile bireylerimin, akrabalarımın oy kullanabilmesine olanak sağlamak ve bu mücadelenin bir parçası olmak adına, tüm yakınlarım ve dava arkadaşlarımla birlikte ben de İstanbul’da olacağım. Her şey çok güzel olacak."

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
25°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?