Gruşçu’dan Maskeli Balo benzetmesi: ‘Artık sona erdi’

CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden ‘parti içi yaşananlara’ dair değerlendirmelerde bulundu

POLİTİKA 04.11.2019, 10:39 04.11.2019, 11:06
Gruşçu’dan Maskeli Balo benzetmesi: ‘Artık sona erdi’

İZ GAZETE - Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Başkanı kişisel sosyal medya hesabından ‘Maskeli Balo’ başlıklı bir yazı kaleme aldı. Gruşçu, Cumhuriyet Halk Partisi’nde yaşanan gelişmelere ilişkin  yaptığı değerlendirmede Türkiye’nin ekonomik açıdan ağır bir dönemden geçtiğini hatırlatarak Cumhuriyet Halk Partisi’ne büyük sorumluluk düştüğünü belirtti. Gruşçu, ayrıca parti içi uzlaşı mesajında bulundu.

‘DESTEK OLMAYACAĞIZ’

Cumhuriyet Halk Partisi’nin uzun yıllardan sonra Büyükşehirlerde zafere ulaştığını belirten Gruşçu, değerlerdirmesinde “İktidar partisinin toplumu kutuplaştırma, ötekileştirme ve ayrıştırma politikalarına göz yummayacağımız gibi partimiz içinde yaratılacak kutuplaşma ve ayrışma süreçlerine de asla destek olmayacağız” ifadelerine yer verdi. Gruşçu ayrıca şu ifadeleri kullandı: “Daha önce partililer olarak sıkça izlediğimiz bu filmin tekrarını veya yenisini izlemeye hiç niyetimiz yok. Maskelerini takarak selden kütük kapmaya çalışanlar, bireysel çıkarları için örgütümüzün neferlerini basamak olarak kullananlar, demokrasi havariliği yapıp günü geldiğinde parti içi demokrasinin gereklerini rafa kaldıranlar, kürsülerde mangalda kül bırakmayıp ‘Devrimlerden, Denizlerden, Mahirlerden, Yusuflardan’ dem vurarak eylemde sınıfta kalanların maskeleri düşmüştür artık! Partimize gönül ve emek vermiş her bir yol arkadaşımın içi rahat olsun ki bu ‘maskeli balo’ sona erdi”

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
10°
hafif yağmur
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?