CHP'li Polat: 'Yarın çok geç olacak'

CHP İzmir Milletvekili Mahir Polat, koronavirüs kapsamında yeni tedbirleri açıklayan Erdoğan'a sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi.

POLİTİKA 28.03.2020, 10:00 28.03.2020, 10:16
CHP'li Polat: 'Yarın çok geç olacak'

İZ GAZETE- Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Mahir Polat sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Her lafınıza ''Aziz milletim'' diyerek başlıyorsunuz. Azizlik şöyle dursun; millet kırılıyor kırılıyor. Test test, tedbir tedbir... Eğip bükmeden, sorumluluğu valiye ya da ona buna atmadan sokağa çıkma yasağı bir an evvel ilan edilmeli. Yarın çok geç olacak" ifadelerini kullandı. 

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs kapsamında alınacak tedbirleri açıklarken, "Bu sürecin ne kadar süreceğini halkımızın tedbirleri ne kadar uyguladığı belirleyecek. Ev ve iş yeri dahil her ortamda sosyal mesafeye dikkat ederek, alışveriş dışında sokağa çıkmayarak bu tedbirleri atlatacağız. Milletmizden sabır, fedakarlık ve dirayet bekliyorum. Bu tedbirlerin daha fazla ciddiyete ulaşmasını istemiyorsak gönüllü karantinaya devam etmeliyiz" ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
24°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?