CHP PM Üyesi Tekin'den dayanışma çağrısı!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi (PM) Üyesi Umut Tekin, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüse karşı süren dayanışma kampanyasına destek oldu. Tekin dayanışma hamlesine herkesin katılım göstermesi için de çağrı yaptı.

POLİTİKA 07.04.2020, 17:55 07.04.2020, 18:03
CHP PM Üyesi Tekin'den dayanışma çağrısı!

İZGAZETE-Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi (PM) Üyesi Umut Tekin, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüse karşı süren dayanışma kampanyasına destek oldu. Tekin dayanışma hamlesine herkesin katılım göstermesi için de çağrı yaptı.

TEKİN ŞUNLARI SÖYLEDİ;

''Dünyada ve ülkemizde yaşanan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle, ihtiyaç sahiplerine yönelik İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’in başlattığı  #BizVarız sosyal yardım kampanyasının hazırlık aşamasını bugün yerinde görme fırsatım oldu. 

Veren elin alan eli, alan elin veren eli görmediği yardımlaşma ve dayanışma ilkeleri ile başlatılan #BizVarız kampanyası sayesinde; ihtiyaç sahibi ailelerine, salgın nedeni ile işten çıkartılan kişilere, dezavantajlı gruplara, sokağa çıkması kısıtlı olan kişilere, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan emekçiler ve gönüllüler hazırlayıp ulaştırmaya devam ediyor. 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarda olduğu başarılı yerel yönetimlerin başında gelen İzmir, farkını bir kez daha gösterdiği gibi İzmirlilik dayanışması ile de bağışçı olarak katılan İzmirliler de aynı şekilde farkını gösteriyor.

Kampanyanın sorunsuz devam etmesi için bağışların devam etmesinin oldukça önemli olduğu, o nedenle ayni yardımda bulunacak vatandaşlarımızın Kültürpark 3 Nolu Holdeki Lojistik Merkezine teslim etmeleri çağrısını bir kez daha yapmak istiyorum. 

#BizVarız diyerek kampanyayı başlatan ve sürdüren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e ve mesai arkadaşlarına, katılan bağışçılara, yardımları hazırlayan emekçilere, gönüllü ordusuna, CHP Gençlik Örgütüne teşekkür ederim.''

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
23°
parçalı bulutlu
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?