'CHP'nin kalesi Seferihisar'ı daha ileriye taşıyacağız'

Cumhuriyet Halk Partisi'nde İsmail Yetişkin, Seferihisar Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

POLİTİKA 20.10.2018, 11:54 20.10.2018, 12:04
'CHP'nin kalesi Seferihisar'ı daha ileriye taşıyacağız'

Diğer aday adaylarına da başarılar dileyen Yetişkin yaptığı açıklamada, "Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer gerek vizyon, gerek misyon, gerekse ortak akılla kent yönetimini Seferihisar’la bütünleştirmiş, adeta yepyeni bir Seferihisar yaratmıştır." ifadelerini kullandı. Yetişkin sözlerini şöyle sürdürdü;

"Benim de hedefim 2009 yılında alınan bu bayrağı 2019 yerel seçimlerinde CHP kalesi haline getirdiğimiz Seferihisar için daha ileriye taşımaktır. Aday adaylığım süresince, ilçemize yakışan, belediyecilik anlayışını güçlendirecek sosyal, kültürel alanlarda aktif, gençlerin ve kadınların daha katılımcı olduğu bir belediyecilik anlayışı için proje ve programları hep beraber oluşturmak ve gerçekleştirmek için çalışacağım."

İşte İsmail Yetişkin'in açıklamasının tamamı;

Çok sevgili yoldaşlar, hepiniz hoş geldiniz

Ben İsmail YETİŞKİN. 1976 Seferihisar doğumluyum.

Gençlik kolları, ana kademe yöneticiliği, ilçe başkanlığı, il delegeliği ve kurultay delegeliğine kadar partimizin her kademesinde görev almış bulunmaktayım.

Bugün burada Seferihisar Belediye başkanlığı aday adaylığımı açıklamak için huzurunuzdayım. Öncelikle 27 senelik siyasi hayatımda yanımda olan aileme, Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve tüm Seferihisar halkına çok teşekkür etmek istiyorum.

Belediye Başkanımız Sayın Tunç SOYER’le 2009 da çıktığımız bu yolda birçok seçim geçirdik. CHP ilçe örgütü ve belediye başkanı arasındaki uyumla her seçimde oyumuzu giderek arttırdık. Bu süreçte ilçemizi dünyaya tanıtan ve Seferihisarlıların ekmeğini büyüten Sayın Tunç SOYER’e teşekkür ediyorum.

Belediye Başkanımız Sayın Tunç SOYER gerek vizyon, gerek misyon, gerekse ortak akılla kent yönetimini Seferihisar’la bütünleştirmiş, adeta yepyeni bir Seferihisar yaratmıştır.

Benim de hedefim 2009 yılında alınan bu bayrağı 2019 yerel seçimlerinde CHP kalesi haline getirdiğimiz Seferihisar için daha ileriye taşımaktır. Aday adaylığım süresince, ilçemize yakışan, belediyecilik anlayışını güçlendirecek sosyal, kültürel alanlarda aktif, gençlerin ve kadınların daha katılımcı olduğu bir belediyecilik anlayışı için proje ve programları hep beraber oluşturmak ve gerçekleştirmek için çalışacağım.

Aday adayı olan tüm yol arkadaşlarıma başarılar diler, hepinize çok teşekkür ederim.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
26°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?