CHP'li Polat'ın Aliağa ziyareti

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahir Polat, 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçim öncesinde çalışmalarını sürdürüyor.

POLİTİKA 27.03.2019, 11:28 27.03.2019, 11:35
CHP'li Polat'ın Aliağa ziyareti

Halkın sorunlarını ve yerel yönetimlerden beklentilerini dinleyen Polat, “Aliağa’ya bahar gelmiş, doğa yenilenmiş. İnanıyoruz ki Martın sonunda belediye de yenilecek” dedi.CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahir Polat, 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçim öncesinde çalışmalarını sürdürüyor. CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz’la birlikte Aliağa’da her kesimden vatandaşın sorunlarını ve yerel yönetimlerden beklentilerini dinleyen Polat, “Aliağa’ya bahar gelmiş, doğa yenilenmiş. İnanıyoruz ki Martın sonunda belediye de yenilecek. Ülkemizin her yerine baharı hep birlikte getireceğiz” dedi.

https://www.izgazete.net/images/upload/chpli-polattan-aliaga-ziyareti-izgazete-02.jpeg

"YEREL YÖNETİM STRATEJİSİNİ ANLATTI"

Başta esnaf olmak üzere her kesimden halkla buluşan Polat, CHP’nin yerel yönetim anlayışını da anlattı. Polat, “Hoşgörülü ve saygılı, hakça paylaşan, hesap veren ve şeffaf yönetilen kentler istiyoruz. Yoksulluğu yenen, üreten ve istihdam yaratan, ulaşım ve altyapı sorunlarını çözmüş kentler istiyoruz” dedi. Her kesimden yurttaşın ayakta kalma mücadelesi verdiğine değinen Polat, “Bu hafta sonu yapılacak seçim değişen rejimin ilk seçimi. Bu nedenle çok önemli. Esnafımız, sanayicimiz, yurttaşımız her kesimden insanın nefes alması gerekiyor. İnanıyoruz ki bu seçim değişimin öncüsü olacak” diye konuştu.

https://www.izgazete.net/images/upload/chpli-polattan-aliaga-ziyareti-izgazete-03.jpeg

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
17°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?