CHP'li Kayalar'dan vekillerle seçim ofisi açılışı

CHP Menderes Belediye Başkan adayı Mustafa Kayalar, Milletvekilleri Ednan Arslan, Murat Bakan ve eski vekil Musa Çam ile birlikte Gümüldür, Ortaköy, Tekeli ve Görece'de seçim ofisi açılışı yaptı.

POLİTİKA 11.03.2019, 10:46
CHP'li Kayalar'dan vekillerle seçim ofisi açılışı

Menderesliler, CHP Belediye Başkan adayı Mustafa Kayalar'ın açtığı dört seçim ofisinde buluştu. İzmir Milletvekilleri Ednan Arslan, Murat Bakan ve eski vekil Musa Çam'ın da katıldığı Gümüldür, Ortaköy, Tekeli ve Görece'de ilgiyle karşılandı.

“SİZİN BAŞKANINIZ OLACAK”

Miting havasında gerçekleşen Ortaköy ve Gümüldür'deki seçim ofisi açılışlarında konuşan Milletvekili Ednan Arslan, vatandaşlara şöyle seslendi: "Mustafa Kayalar'a kefilim. 31 Mart'ta hepinizin belediye başkanı olacak. Menderes'e yakışan bir başkan adayımız olan Mustafa kardeşim, siyasi düşüncelerinden dolayı hiç kimseyi işten çıkarmayacağının da garantisini veriyor. Beni başkan yapın, size hizmet edeyim, diyor. Mustafa Kayalar'a sahip çıkın. Adayımızı size emanet ediyorum. Mevcut başkan, 2019'da Gümüldür'e, Özdere'ye, Ortaköy'e doğalgaz getirecekmiş! Günaydın. Bugüne kadar neden getirmedin? Size sahip çıkana sahip çıkın. Sahip çıkmıyorsa, sizde ona sahip çıkmayın."

“ORTAKÖY'E İKİ MÜJDE VERDİ”

Başkan adayı Mustafa Kayalar, Ortaköy'e belediye hizmet merkezi ve sağlık merkezi sözü verdi.  Ortaköy'ün sorunlarının hızlı çözümünün bu merkezden sağlanacağını, tüm vatandaşların ortak isteği olan sağlık ocağının da  önemli bir ihtiyacı karşılayacağını belirten Kayalar, "Sağlık merkezi, 7/24 açık olacak. Sahilimizi daha cazip hale getireceğiz. Sosyal yaşam alanları oluşturacağız. Gümüldür mandalinasını katma değerli hale getirip üreticilerimizin lokmasını büyüteceğiz." dedi.

“MENDERES'E HUZUR GELECEK”

Tekeli ve Görece'deki seçim ofislerinin açılışında da izdiham yaşandı. Milletvekili Murat Bakan, "Şu andaki başkan, korku imparatorluğu kurdu. Herkesi kırdı. Adayımız Mustafa Kayalar, başkan seçildiğinde herkesi kucaklayacak, ilçeye huzur ve barışı getirecek" dedi. Musa Çam ise gittiği köylerde vatandaşlardan, bu kez kendisi için değil, Mustafa Kayalar ve Tunç Soyer için oy istediğini, geçen sefer AKP'ye oy verenlerin dahi "Bu iş bitti.  Kayalar ve Soyer'i başkan yapacağız" dediğini anlattı. Kayalar, Tekeli ve Görece'nin beklediği hizmetlerin hepsini getireceğine dair söz verdi. Kayalar, vatandaşların gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi, "Martın sonu bahar, diyoruz; ama Menderesliler, ortaya koydukları kararlılıkla ilçemize baharı erken getirdi" ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
20°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?