CHP Konak'ta 2019 yerel seçimlerden bugüne 1500 yeni üye

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Örgütü, 2019 yerel seçimlerinden bu yana ilçe örgütüne üye olan partililerin sayısını kamuoyuna duyurdu.

POLİTİKA 06.08.2020, 12:25
CHP Konak'ta 2019 yerel seçimlerden bugüne 1500 yeni üye

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 pandemisinin en yoğun hissedildiği süreç boyunca, Konaklı tüm vatandaşlara yardım eli uzatan ve Konak halkı tarafından büyük alkış alan Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Örgütü, yeni bir başarıya daha imza attı.

Gerçekleştirilen 2019 yerel seçimlerinin ardından İlçe örgütünde adeta üye yağmuru yaşandı. Böylelikle genç İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu ve ekibi Konak halkı tarafından aldığı onayı bir kez daha ispatlamış oldu.

2019 yerel seçimlerinden bu yana Konak’ın 111 mahallesinden tam 1500 yeni üyeyi parti örgütüne kazandırmayı başaran Gruşçu, Konaklıların teveccühünden memnun olduklarını dile getirdi. Yerel seçimlerle birlikte artışa geçen üye sayısı, CHP Konak İlçe Örgütü ile Konak Belediye Başkanı Abdül Batur arasındaki uyumu da gözler önüne serdi.

LAF DEĞİL İCRAAT ÜRETİYORUZ

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Genç İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu; “Bizler Konak halkının sesi olarak 111 mahallemizin her birinde aynı dayanışma ruhuyla çalışıyoruz. Bunun sonucunda mücadelemizi gören ve ortak olmak isteyen vatandaşlarımızı da aramızda görmek bize güç ve enerji veriyor” dedi.

Konaklıların teveccühünü ürettikleri icraata bağlayan Gruşçu “Konak’ta örgüt ve belediye arasındaki uyum hizmete yansıdı. Biz sokağın sesini dinliyoruz. Laf değil icraat üretiyoruz. Toplumun kanayan yaralarını görüyoruz ve biliyoruz. Konak’taki 111 mahallemizin tamamında partimize bir teveccüh var. Son anket sonuçları da oy sayımızı yükselttiğimizi gösteriyor. Her sabah bu güzel kente ve insanına nasıl daha iyi hizmet ederiz düşüncesiyle uyanıyoruz. İşte bu bilinç ve sorumluluk bize Konaklı hemşerilerimizin teveccühü olarak geri dönüyor.” dedi.

Sözlerine demokrasi ve iktidar çağrısıyla devam eden Gruşçu, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde Türkiye’de sosyal adalet, barış, özgürlükler ve ekonomik istikrar ortamını yaşayacağız. Göreceksiniz, cumhuriyeti demokrasiyle taçlandıracağız. Demokrasi demek adalet demektir, demokrasi demek her vatandaşın gelecekte ne olacağım kaygısına düşmeden müreffeh yarınlarda yaşayabilmesi demektir. Demokrasi demek hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği bir toplum düzeni demektir. Biz bunu başaracağız. Genel Başkanımız ve kurmaylarıyla aydınlık bir Türkiye kuracağız, dedi.

Başarımızdan ve halkla olan dayanışmamızdan rahatsız olanlara en güzel cevabı yapılacak ilk seçimde milletimiz verecektir, diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner218
Günün Karikatürü Tümü
banner96
30°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?