CHP Kemalpaşa aday adayı Doğan'dan ince mesaj: 'Arif Uğurlu'yu dinlendireceğiz'

Yerel seçimler yaklaşırken mevcut belediye başkanları ile olası başkan adayları arasındaki kazanma yarışı hızlanıyor. CHP Kemalpaşa aday adayı Taner Doğan, yeni dönemde de adaylığı açıklanan Başkan Arif Uğurlu’ya halkın verdiği kredinin tükendiğini söyledi.

POLİTİKA 07.01.2019, 15:32 07.01.2019, 20:33
CHP Kemalpaşa aday adayı Doğan'dan ince mesaj: 'Arif Uğurlu'yu dinlendireceğiz'

Uğurlu’nun son dönemde yaptığı açıklamaların ilçenin dört yılının büyük ölçüde boşa gittiğini gösterdiğini vurguladı. Doğan, “Hiçbir belediye başkanı kentinin geri kalmasını istemez. Elbette Arif Uğurlu da istemez. Ancak geldiğimiz nokta ortada; Uğurlu sınıfta kaldı. Dört yılda sadece Kemalpaşa’nın önemli zenginlikleri olduğunu öğrenmiş. Biz, hangi partiden olursak olalım, kaderde, tasada, kıvançta beraberiz. Ancak hizmette yarışırız. Demokrasinin ruhu da hizmet yarışıdır. Ben kente daha iyi hizmet edeceğime inanıyorum. Arif Uğurlu’yu dinlendireceğiz.” diye konuştu.

Kemalpaşalılara sandığa gitme çağrısı yapan Doğan, “Seçimde oy kullanmayanın seçim sonrasında hizmet istemeye yüzü olmaz. Kentimize sahip çıkmanın birinci yolu oy kullanmaktır” dedi. 

Taner Doğan, aday gösterilmesi halinde seçileceğine yürekten inandığını vurguladı, “Büyük bir Kemalpaşalılık ruhu yaratacağız. Hepimiz Anadolu’yuz, hepimiz Türkiye’yiz. Bu bilinçle Kemalpaşa’da el ele vereceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
13°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208