CHP Karşıyaka'dan Kılıçdaroğlu'na ziyaret

Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ve CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Murat Serdar Koç, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.

POLİTİKA 22.12.2020, 22:00 22.12.2020, 22:13
CHP Karşıyaka'dan Kılıçdaroğlu'na ziyaret

İZ GAZETE-  Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ve CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Murat Serdar Koç, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Yapılan toplantıda CHP İzmir Milletvekilleri Sevda Erdan Kılıç, Ednan Arslan, Bedri Serter ve Kani Beko da yer aldı.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Murat Serdar Koç,  "Belediye Başkanımız Cemil Tugay ile birlikte Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan yardımcılarını ziyaret ederek Belediyemizin Karşıyakada yaptığı çalışmaları ve olası erken seçimde birlik ve beraberlik içinde örgütümüz ile birlikte hazır olduğumuzu anlatıp, değerli fikirlerini alarak bugün yapılan grup toplantısına Sevda Erdan Kılıç, Ednan Arslan, Bedri Serter ve Kani Beko milletvekillerimizle grup toplantısına katıldık. Biz birlik ve beraberlik içinde büyük bir aileyiz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Karikatürü Tümü
banner96
36°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?