CHP İzmir’de vekiller evde karantinada!

Cumhuriyet Halk Partisi Sözcüsü ve Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak’ın, koronavirüse yakalanmasının ardından Balkan Masası’nda bulunan CHP’nin İzmir vekilleri kendilerini evde karantinaya aldılar.

POLİTİKA 11.09.2020, 16:21 11.09.2020, 17:12
CHP İzmir’de vekiller evde karantinada!

ÖZLEM KARA / İZ GAZETE - Geçtiğimiz günlerde İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Balkan Masası yemeğine konuk olan Faik Öztrak, koronavirüse yakalandı. Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel  ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, başta olmak üzere Kani Beko, Kamil Okyay Sındır, Sevda Erden Kılıç da kendilerini evde karantinaya aldılar. Soyer ve Kılıç yaptırdığı testin sonucunun negatif çıktığını bugün açıkladı.

SINDIR, “VİCDANİ SORUMLULUĞUNU KALDIRAMAM”

Konuya ilişkin İz Gazete’ye konuşan Sındır şu ifadelerde bulundu: “Pazartesi test için en doğru gün olur dediler. Kuluçka süresini doldurduktan sonra evde kendimi karantina altına aldım. Semptom göstermiyorum. Ama en ufak bir riske bile dikkat etmem lazım.  Yarın öbür gün pozitif bir sonuçla karşılaşırsam bunun vicdani sorumluluğunu kaldıramam.’’

Gazetemize son durumu hakkında bilgi veren Kani Beko ise sağlık durumunun iyi olduğunu, hafta sonu da test yaptıracağını söyledi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
29°
az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?