CHP Bornova Adayı İduğ: 'Güvenli bir Bornova'

Önümüzdeki pazartesi günü seçim çalışmaları için düğmeye basmaya hazırlanan CHP Bornova Belediye Başkan Adayı Mustafa İduğ, İzmir'in basın emekçilerine ve basın kuruluşlarına ziyarette bulundu.

POLİTİKA 31.01.2019, 09:56
CHP Bornova Adayı İduğ: 'Güvenli bir Bornova'

İyi günde kötü günde insan kazanmaya, insan biriktirmeye yönelik anlayışıyla vatandaşların dikkatini çeken İduğ, SonSöz TV'de Aslı Eren'in konuğu oldu. Güncel olarak yerel yönetim ve yerel seçimler üzerine sohbet edilen programa vatandaşların ilgisi yüksekti. İnternet üzerinden yapılan canlı yayını takip eden Bornovalılar, İduğ'a duydukları sevgiyi ifade ederken seçim süreci için de kendilerine başarı ve şans dileyip destekte bulundular.

Öncelikli hedeflerinin durum tespiti ve ihtiyaç analizi yaparak temiz, güvenli bir Bornova yaratmak olduğunu belirten İduğ, yaşanmakta olan ve ileriki süreç için de olası görünen birtakım ekonomik sıkıntıların karşısında çözüm olarak; Bornova'daki kadın çalışmalarının ve kadın kooperatiflerinin büyümesi, geliştirilmesi gerektiğini söyledi. Ayrıca, Bornova için atılacak her adımın ortaklaşa düşünülerek, bu şekilde bir üst akıl yaratılmasının verimli ve etkili sonuçlar doğuracağını da sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
31°
az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?