Atilla Taş'tan Özdemir'e sert yanıt: 'Sizin yapamadığınız gazeteciliği yaptım!'

Sanatçı Atilla Taş, “Ekrem İmamoğlu Atilla Taş’a bile röportaj verdi” diyen Cüneyt Özdemir’e sosyal medya hesabından sert bir yanıt verdi.

POLİTİKA 09.07.2019, 09:08 09.07.2019, 10:05

İZ GAZETE- Cüneyt Özdemir, İstanbul Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu’nun kendisine röportaj vermemesiyle ilgili, “Atilla Taş’a bile röportaj verdi” diyerek sitemde bulunmuştu. Atilla Taş'tan Özdemir'in sözlerine yanıt gecikmedi. Sosyal medya hesabından video yayınladı. Atilla Taş, paylaşımında," Ben gazeteci değilmişim. Ama sizin yapamadığınız gazeteciliği yaptığım için, sizlerin söyleyemediklerini söylediğim için ben hapis yattım.Sen gazetecilik yapsaydın ben hapis yatmak zorunda kalmazdım. Amerika'dan çok kolay biliyor musun? Alıyorsun kameranı böyle parklarda geziyorsun? Ben ertesi gün birşey yazdığımızda ertesi gün gelecekler mi diye düşünüyoruz. Ama kaçmıyorum ben!  Burada ülkemde mücadele ediyorum."ifadelerini kullandı. 

Attila Taş Twitter hesabından, “Aklın sıra ‘İmamoğlu Atilla Taş’a bile çıktı’ diyerek beni küçümsüyorsun. Sen Amerika’da mabadın korunaklı sus pusken ben Silivri’de volta atıyordum. Bir vakit internetten canlı yayın için ricalarını kırmadığımı da unutmuşsun Bay snoby Cücü” yazan bir paylaşımda da bulundu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
25°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?