Dünya’nın en büyük ikinci tekne ve yat fuarı 16. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı CNR Avrasya Boat Show, 17-24 Aralık tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açtı. Türk denizcilik sektörünün en prestijli ve renkli organizasyonu olma özelliğini taşıyan fuarda mavi ekosistemin çok yönlülüğünü daha da ileri taşıyan İzmir merkezli firma Marinverse Denizcilik A.Ş.’de yerini aldı.

815e0eaf-7c81-492b-b8f6-cb51c55e4acf

Deniz sektörüne yeni bir deneyim sunan Marinverse ile çalışmanın yeni yolları belirlenecek, kullanıcılara ekonomi ve zaman kazandırılacak. Sistem ‘’Marinverse Marina’’ ve ‘’Marinverse Mobil’’ adında iki ayaklı çalışan bir ekosistemdir.

Marinverse Marina; Marina ve yat limanlarının kullanacağı içerisinde iş güvenliği modülleri, işletme güvenliği modülleri, marina iç muhasebe yönetimi, acil durum organizasyonları (afet durum yönetimi), teknecilerin kullanacağı Marinverse Mobil uygulamasından marinalarla 7/24 online olabileceği içinde yapay zeka barındıran ve makine öğrenmesi sayesinde Marina 4.0’ ın temellerinin atılmış ve marina yönetimlerinin tüm süreçleri yeniden şekillendiren bir bir akıllı yönetim sistemidir.
Marinverse Mobil; Tekne sahiplerinin kullanacağı GooglePlay ve AppStore dan ulaşılabilen bir mobil aplikasyondur. Yeni iş birliği özellikleri, hava durum bilgisi, sigorta talebi, marina rezervasyonu, seyir defteri, tedarikçi değerlendirme, online ödeme, taksitli seçeneği ve güvenli alışveriş, market siparişi, tekne kiralama gibi ihtiyaç duyulan tüm profesyonel özellikleri sayesinde yepyeni birçok yönlü deneyimi ile deniz tutkunları ve hizmet/ürün sağlayıcılarını tanıştırıyor. 

5e4270bf-1cf6-4248-aadf-eb9e290aeaf2
Marinverse, İzmir Büyükşehir Belediyesinin iştiraki olan İzdeniz A.Ş.’nin işlettiği İzmir Marina da pilot çalışma yaparak sistemi devreye aldı. Tüm analiz ve işleyişle alakalı desteklerini esirgemeyen İzdeniz A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Osman Hakan Erşen; ‘’Bu yenilikçi yapılara her zaman destek vermeye çalışıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer’in yenilikçi vizyonu olduğunu ve bu tarz hayatı kolaylaştıracak İzmir merkezli yenilikçi projelerde de öncü olduğunu da İzmir halkı biliyor. İzmir Marina olarak tüm Türkiye denizcilik sektörüne yayılacak olan bu projenin öncüsü olmaktan çok memnunuz.’’ dedi. 

1c3077c7-13a4-4da5-a4ff-1c8d55b936ef

Diğer Marinverse Marina 4.0 Özellikleri

Marinverse OPS ile Marina içerisinde yer alan restoran, teknik servis, temizlik, güvenlik gibi hizmetlerin kesintisiz devam etmesi için online rezervasyon sistemi
Marinverse JET sayesinde misafirler, marina işlemlerini ofise ihtiyaç duymadan bulundukları lokasyondan güvenle gerçekleştirebilir
Marinverse UP, özel talep yönetimini sağlayabilir, özel teklifler hazırlayabilmeye olanak sağlamaktadır.
Marinverse ATM, misafirlerin 7 gün 24 saat pedastal kartlarına bakiye yükleme yapabilmeyi veya yeni kart talebinde bulunabileceği bir deneyim.
Marinverse FX, Marina içerisinde yer alan teknelerin online olarak sayımlarının gerçekleştirebilmesine olanak sağlamaktadır.
Marinverse Control, personel takibinin ve performans değerlendirme raporlarının oluşturulmasına yönelik interaktif bir deneyimdir.
Marinverse Guard, sensör ve görüntü işleme sistemi kullanılarak, hizmet alanınızda maksimum güvenlik deneyimi.
Marinverse Trade, kampanya ve hizmetlere yönelik tüm duyuruların hızlı ve kolay yönetimine olanak sağlar.