Yaşlılara anlamlı ziyaret

Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) üyelerinden oluşan bir heyet, İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam Kampüsü Huzurevi’ni ziyaret etti.

GENEL 22.05.2017, 12:51 22.05.2017, 12:56
Yaşlılara anlamlı ziyaret

Ekonomi Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu Yaşlı Bakım Bölümü işbirliğiyle gerçekleştirilen ziyarete EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilhan Antitoros, Başkan Yardımcıları Emre Pınar Kılıç ve Seray Seyfeli, EGİKAD dernek üyeleri ve İzmir Ekonomi Üniversitesi öğretim görevlileri katıldı.

Ziyaret heyetini karşılayan Huzurevi Başhekimi Dr. Bahadır Selim Akın, İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam Kampüsü Huzurevi’nin fiziki şartlar açısından Avrupa’nın en büyüğü olduğunu belirterek, “Burada yaşlılarımız için her şey en ince detayına kadar düşünüldü. Tüm planlamamız onların rahatı düşünülerek, yaşam kalitelerini artırmak adına yapıldı. Burada yaşlılarımızın sağlığıyla yakından ilgilenen geniş bir ekibimiz var. Sivil toplum kuruluşlarının da böyle organizasyonları bizleri her zaman memnun ediyor" dedi. Etkinlik çerçevesinde CTG Dental doktorları ve İzmir Ekonomi Üniversitesi öğrencileri huzurevindeki yaşlıların ağız ve diş sağlığı kontrollerini gerçekleştirerek ağız bakım setleri dağıtırken, EGİKAD üyeleri de hastalara hediye dağıtımı gerçekleştirdi.
 

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
açık
Anket Tümü
Türkiye'de ücretsiz uygulanacağı söylenen Çin menşeli Sinovac aşısını yaptırır mısınız?