Vaka sayısı düne göre azaldı! İşte günün Koronavirüs rakamları...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca her gün olduğu sosyal medya hesabı üzerinden bugün ülkemizde yaşanan Koronavirüs kaynaklı ölümleri ve yeni vaka sayılarını açıkladı. Koca'nın açıkladığı rakamlara göre bugün Türkiye'de 4.789 yeni vaka görülürken, bugünkü vefat sayısı 97 oldu.

GENEL 12.04.2020, 20:37 12.04.2020, 20:47
Vaka sayısı düne göre azaldı! İşte günün Koronavirüs rakamları...

İZGAZETE - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya üzerinden bugünün Koronavirüs raporunu paylaştı. Türkiye'de bugün 4.789 yeni vaka tespit edilirken, vefat sayısı 97 oldu. Böylece toplam vaka sayısı 56.956'ya yükselirken, toplam ölüm sayısı 1.198'e çıktı. 

Koca rakamları şu sözlerle paylaştı;

''Yoğun bakıma geçişte azalma eğilimi sürüyor. Entübe edilen hasta sayısında düşüş var. Daha çok test yaptıkça, öngörülebilir şekilde daha çok vaka tespit ve izole ediliyor. Tedavide güçlüyüz. Fakat bu mücadele hastanelerde değil, evde kalarak kazanılır!''

Yorumlar (5)
Eylül 1 yıl önce
Asıl oranı siz bi 10-14 gün içinde görün.
Cansu 1 yıl önce
Esnaf olarak bitik durumdayız günlük çalışıp günlük kazanıyoruz. Açacağımız tarih belli değil.Suriyelilere bile aylık ödeme var da bizim gibi halka hizmet eden esnafa 5 Kurus yok.Allah sonumuzu hayır etsin kimseye muhtaç etmesinmis demekki.Kurt kisi geçirir ama yediği ayazı unutmazmış.
Dunya bitik normal be idare etcen 1 yıl önce
Cc
Corena 1 yıl önce
Uyudunuzmu yahu
Corena lopez 1 yıl önce
Yesil yesil gozlerin goge vursun dizlerin soyunda gir koynuma pipi gorsun gozlerin hahayy
Günün Karikatürü Tümü
banner96
21°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?