Soyer ve CHP il yönetimi buluştu: Hepimiz yoldaşız!

Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve CHP İzmir İl Yönetimi kahvaltıda buluştu. Toplantıda Başkan Soyer’in il yöneticilerine ‘Partimiz iktidara gidiyor. Birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edelim. Hepimiz yoldaşız’ minvalinde konuştuğu öğrenildi.

GENEL 01.07.2021, 12:26 01.07.2021, 12:35
Soyer ve CHP il yönetimi buluştu: Hepimiz yoldaşız!

Gizem TABAN/İZ GAZETE- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Yönetim Kurulu ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer kahvaltıda bir araya geldi. 

İzmir Marina’da yaklaşık 1 saat süren toplantıda; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarının açılışını yapmak kente geldiği gün il yöneticilerinin bazı programlarda yaşadığı protokol krizinin il yönetimi tarafından Başkan Soyer’e iletildiği, Soyer’in ise ‘Aksaklıklar olmuş olabilir ama hallederiz’ şeklinde yanıt verdiği öğrenildi. 

Öte yandan Başkan Soyer’in il yönetimine ‘Partimiz iktidara gidiyor. Birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edelim. Hepimiz yoldaşız’ minvalinde konuştuğu aktarıldı. İl Başkanı Deniz Yücel’in de birlik ve beraberlik mesajı verdiği belirtildi.  Toplantıda ayrıca Soyer ve il yönetiminin düzenli olarak bir araya gelmesi yönünde karar alındığı öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Karikatürü Tümü
banner96
40°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?