Psikiyatri hastalarına tiyatro

SAĞLIK Bakanlığı İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Psikiyatri Servisi hastaları ve çalışanları, düzenlenen tiyatro etkinliği ile keyifli dakikalar geçirdi.

GENEL 26.06.2016, 10:33 26.06.2016, 12:15
Psikiyatri hastalarına tiyatro

Psikiyatri Servisi hastaları ve hastaneye bağlı Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) hastalarına yönelik düzenlenen etkinlik, Hastane Eğitim Hemşireliği, Psikiyatri Servisi çalışanları ve Ata Sağlık Koleji öğrencilerinin organizasyonu ile hastanenin konferans salonunda yapıldı. Etkinliğe hastane yönetimi ve çok sayıda çalışan da katıldı. Tiyatro gösterisinin yanı sıra yer verilen solo müzik ile hastalar ve hastane çalışanları eğlenceli anlar yaşadı.

Hastane Yöneticisi Op. Dr. Hilmi Güngör, "Etkinliğin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bizler ve hastalarımız güzel ve neşeli dakikalar geçirdik. Öğrencilerimizin göstermiş oldukları çaba ve gayretler için de ayrıca teşekkür etmek isterim. Hepsi tek tek çok iyiydi. Hastalarımızın için de farklı, değişik bir aktivite gerçekleştirmiş olduk" dedi. Programın sonunda Op. Dr. Güngör, etkinliği düzenleyenlere teşekkür belgesi verdi. Psikiyatri hastalarının yaptığı ikramların yer aldığı sunumla program son buldu.

İZMİR, (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
30°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?