Örnek personele özel teşekkür: 'Gittiğim her yerde adınızı duyuyorum'

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, takdir toplayan İZSU çalışanını sürpriz bir jest yaparak özel olarak teşekkür etti.

GENEL 14.10.2019, 11:59 14.10.2019, 12:36
Örnek personele özel teşekkür: 'Gittiğim her yerde adınızı duyuyorum'

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, muhtarlarla yaptığı periyodik toplantılarda isminden sürekli övgüyle söz edilen ve özverili çalışmaları nedeniyle takdir toplayan İZSU çalışanını sürpriz bir jest yaparak özel olarak teşekkür etti.  İZSU Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı Güney Bölgesi Kanal Bakım Şube Müdürlüğü Şefi Zeki Aytulun'u makamına davet eden Soyer, "Her gittiğim yerde isminizi duyuyorum, bölgenizdeki tüm muhtarlar sizden çok memnun. Böylesine özverili ve işini hizmet aşkıyla yapan insanlarla çalışmak benim için gurur verici" dedi.

24 yıldır İZSU Genel Müdürlüğü'nde görev yaptığını belirten Şef Zeki Aytulun ise Başkan Tunç Soyer'e ince davranışından dolayı teşekkür ederek, İzmirlilere hizmet etmekten hiçbir zaman yorulmadığını, yedi gün yirmi dört saat boyunca telefonlarının hizmet için açık olduğunu söyledi.

Yorumlar (1)
ali nizamettin güres 8 ay önce
ingiliz bahçesi(zeki müren parkı)nde kanalizasyon günlerce yollara aktı üç kere geldiler sorun çözüldümü göreceğiz takdir olduğu kadar tekdir de olmalı onlarıda yayınlamanız dileğiyle
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
23°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?