O isim Buca'dan Çeşme'ye transfer oldu!

Buca Belediyesi’nde özel kalem müdürü olarak çalışan Orkun Kolonya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Çeşme Belediyesi’ne geçtiğini duyurdu.

GENEL 25.03.2020, 10:25
O isim Buca'dan Çeşme'ye transfer oldu!

Buca Belediyesi’nde özel kalem müdürü olarak görev yapan Kalonya sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile yeni görev yerinin Çeşme Belediyesi olacağını duyurdu. Kalonya Erhan Kılıç’a teşekkür ederken, bana böyle bir fırsat verdiği için Ekrem Oran’a da şükranlarımı sunuyorum dedi.

Kalnoya'nın sözleri şu şekilde; ''Hayat bir yolculuk ve ben bu yolculuğun yeni bir noktasına gelmiş bulunmaktayım. Yaklaşık bir yıldır sürdürdüğüm Buca Belediyesindeki görevimin sonuna geldim. Mücadeleyle, paylaşımla ve önemli tecrübeler edinerek geçirdiğim bu dönemi hiçbir zaman unutmayacağım. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da düşünmeye, çalışmaya, dayanışmaya, paylaşmaya, adalete olan inancımla kararlı bir şekilde yolculuğumu sürdüreceğim. Bir yıl boyunca bana destek olan, birlikte önemli başarılara imza attığımız başta Buca Belediye Başkanımız Erhan KILIÇ olmak üzere tüm mesai arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni görev yerim Çeşme Belediyesinde olacak. Çalışkan Belediye Başkanımız Ekrem ORAN’a bana böyle bir fırsat verdiği için şükranlarımı sunuyorum. İçinden geçtiğimiz, yüreklerimizi yaralayan bu zor günlerde umutlarımızı kaybetmemeyi ve yeşertmeyi sürdüreceğiz.
Nazımın dediği gibi;
“Yok öyle umutları yitirip karanlıkta savrulmak. Unutma, aynı gökyüzü altında bir direniştir yaşamak.”

Yorumlar (3)
Çeşmeli Kumru 1 hafta önce
zihniyete bak , liyakata bak. ne başarı ile başkan yardımcısı olmuş acaba sormak lazım .
S.Dizen 1 hafta önce
Sakın tanımadan yorum yapmayın efendiliğin insanlığın adamlığın on numarası inanın hiç bir menfaatimin olmadığı birisi istediğiniz zaman yanına gidin derdinizi anlatın kesinlikle kibir göremezsiniz.
Tülay Kapkac 6 gün önce
Hayirli uğurlu olsun Orkun oğlum.
banner96
banner178
açık
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?