Menderesli muhtarlar Harmandalı’yı ziyaret edecek

Menderesli muhtarlar, Menderes’e yapılması planlanan Katı Atık Tesisi konusunda bilgilendirme amaçlı olarak Çiğli Harmandalı Katı Atık Tesisi’ni ziyaret edecek.

GENEL 20.01.2020, 18:16 20.01.2020, 18:27
Menderesli muhtarlar Harmandalı’yı ziyaret edecek

TUGAY CAN / İZ GAZETE - Geçtiğimiz İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde AKP ve CHP grubu arasında tartışmaya sebep olan Menderes’te kurulması planlanan Katı Atık Tesisi’ne dair bir gelişme yaşandı.

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’ın da katılım gösterdiği toplantıda Menderesli muhtarlara Katı Atık Tesisi konusunda bir sunum yapıldı. Sunumu  İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yıldız Devran gerçekleştirdi

Toplantıda alınan kararlardan bir tanesi de Menderes ilçesi muhtarlarının Çiğli ilçesi sınırları içerisinde bulunan Harmandalı Katı Atık Tesisi’ne ziyaret gerçekleştirmesi yönünde oldu. Muhtarların Harmandalı Atık Tesisi’ne yapacağı ziyaretin tarihinin önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

Öte yandan İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde alınan karar ile Şubat ayı meclis toplantılarından bir tanesinin Çiğli’de bulunan Harmandalı Katı Atık Tesisi’nde yapılması yönünde karar alınmıştı.

Yorumlar (0)
banner96
banner178
14°
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?