Manço, Mavibahçe'de çocuklarla buluştu

Doğukan Manço ile 7'den 77'ye Adam Olacak Çocuk Yarışması MaviBahçe'de yoğun katılımla gerçekleşti.

GENEL 28.09.2016, 11:59 28.09.2016, 11:59
Manço, Mavibahçe'de çocuklarla buluştu
Usta Sanatçı Barış Manço'nun oğlu Doğukan Manço , yıllar önce babasının başlattığı '' 7'den 77'ye Adam Olacak Çocuk'' programını İzmir MaviBahçe Yaşam Merkezi'nde canlı olarak gerçekleştirdi.
İzmir MaviBahçe Yaşam Merkezi'nde gerçekleşen , miniklerin ve ailelerin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte Doğukan Manço çocuklara , '''Arabada emniyet kemerini takıyor musun' , 'evde anne ve babana yardım ediyor musun' , "Piknikte çöpleri ne yapıyorsun' ' gibi öğretici sorular yöneltti. Yarışmaya katılan minikler, soruları birbirinden güzel yanıtlar verdi. Etkinlik süresince Manço, çocukların söylediği şarkılara eşlik etti. Sempatik şarkıcı Manço,  çocukları hem eğlendirdi hem de onlara öğütler verdi.
​​​​​​​​Program sonunda fotoğraf çektirmek isteyen küçük hayranlarını kırmayan Manço , 'Sevgili babam Barış Manço'nun bu nesle akmış olması çok gurur verici bir şey. Onun şarkıları ve öğretilerinin Türkiye'de hala önemli bir yerde olduğunu düşünüyorum.Bu projeyi televizyonda hayata geçirmeye çalışıyoruz''dedi.
 
Yorumlar (0)
banner96
banner178
22°
açık
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü