KOSBİ'den Ayyıldız'a hoşgeldin ziyareti

KEMALPAŞA Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ) yönetim kurulu üyeleri, kısa süre önce İzmir Valiliği'ne atanan Erol Ayyıldız'ı ziyaret etti.

GENEL 22.06.2016, 10:55 22.06.2016, 11:45
KOSBİ'den Ayyıldız'a hoşgeldin ziyareti

Vali Ayyıldız'ı makamında ziyaret eden KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk ve yönetim kurulu üyeleri gelecekte İzmir Valiliği ile beraber birçok projeye imza atmak istediklerini söyledi. Geçmiş dönemdeki valilerle de uyum içinde çalıştıklarını dile getiren KOSBİ Başkanı Kamil Porsuk, 17 yıldır çözülemeyen Yiğitler Barajı'nın protokolünü de kısa bir süre önce yaptıklarını anımsattı. Bugüne kadar Valiliğin bölgelerine önemli destekler gerçekleştirdiğini belirten Porsuk, "Bundan sonra da müteşebbis heyet başkanımız olarak sizinle birlikte İzmir ve Türkiye ekonomisi için güzel çalışmaları gerçekleştirmek istiyoruz" diye konuştu.

Yapılan ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu açıklayan İzmir Valisi Erol Ayyıldız ise bugüne kadar her zaman yatırımcılara ve sanayicilere destek olduklarını ifade ederek, İzmir'de de hep birlikte güzel projeleri ve çalışmaları yapacaklarına inandığını söyledi. Sanayicilerin ülkeleri için her zaman daha çok yatırım ve istihdamı düşünmesi gerektiğinin altını çizen Ayyıldız, "Biz de devlet olarak onlara her türlü kolaylığı sağlamalıyız. Bundan sonra da birlikte çalışarak İzmir için önemli projelerde yer alacağız" dedi.

İZMİR, (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
25°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?