Kitap okuyup tişört kazandılar

İZMİR'in Menemen İlçesi'nde Kaymakam Gülihsan Yiğit'in, öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve sürdürmek için başlattığı "Bir Kitap Oku, Bir Tişört Kazan" kampanyasının ödül töreni, Vali Mustafa Toprak'ın katılımıyla yapıldı.

GENEL 22.04.2016, 12:14 22.04.2016, 12:30
Kitap okuyup tişört kazandılar

Sabahat Akşiray Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi'nde düzenlenen törene; İzmir Valisi Mustafa Toprak, Menemen Kaymakamı Gülihsan Yiğit, Menemen Belediye Başkan Vekili Abdurrahman Demirci, Menemen İlçe Jandarma Komutanı Erol Şimşek, Menemen İlçe Mili Eğitim Müdürü Ramazan Uyanık, Menemen İlçe Emniyet Müdürü Kamil Atay ve diğer ilgililer katıldı.

Törende konuşan İzmir Valisi Mustafa Toprak, "Böylesi ulvi bir projede bulunmaktan bunun parçası olmaktan büyük bir onur ve gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Başta İlçe Kaymakamımız olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlarımıza Milli Eğitim camiamızın tüm neferlerine öğretmenlerimize bu güzel projenin paydaşı olarak, esas elemanı olarak bu okuma anlayışı içerisindeki güzel programın içerisinde bulunan tüm öğrencilerimizi ödül alsın ya da almasın tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum, hepsinin gözlerinden öpüyorum" dedi.

Vali Toprak konuşmasının ardından ödül kazanan öğrencilere tişörtlerini dağıtarak hatıra fotoğrafı çektirdi.


İZMİR, (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
açık
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208