Karabağlar'daki okullara spor malzemesi desteği

KARABAĞLAR Belediyesi, ilçedeki 85 devlet okuluna spor malzeme desteği vermeye başladı. Karabağlar Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından 23 Nisan Haftası kapsamında ilçedeki ilk, orta ve lise toplam 85 devlet okuluna malzeme dağıtımı yapılıyor.

GENEL 19.04.2016, 11:37 19.04.2016, 11:52
Karabağlar'daki okullara spor malzemesi desteği

Dağıtım, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, meclis üyeleri ve muhtarların da katılımıyla başladı. Başkan Selvitopu, malzeme dağıtımı yapılan Eşrefpaşa Anadolu Lisesi, Katip Çelebi Ortaokulu, Şehit Üsteğmen Sadullah Sever İlkokulu, Emir Sultan Ortaokulu, Seniye-Hasan Saray İlkokulu ve Tahir Merzeci Ortaokulu'nu ziyaret etti. Selvitopu, okul müdürleri ve öğretmenlere futbol, basketbol, voleybol, hentbol ve masa tenisinde kullanılan spor malzemelerini verdi. Çocukların yakın ilgi gösterdiği Başkan Selvitopu, öğrenciler ve miniklerle bol bol fotoğraf çektirdi. Onların isteklerini notlar alarak kısa sürede gerçekleştireceklerini söyledi.

Spora destek olmak, öğrencilerin olanaklarını geliştirmek ve özellikle gençleri boş zamanlarında spor yapmaya teşvik etmek için bu malzeme dağıtımına başladıklarını ifade eden Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu önümüzdeki yıl da ilçedeki tüm okullara imkanlar ölçüsünde spor malzemesi desteği vermeye devam edeceklerini belirtti.


İZMİR, (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
13°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208