Kaptan pilot Altan: 'Ülke freni patlamış kamyon gibi, biz hala yeni projeler peşindeyiz'

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gerçekleşen ve bir kişinin hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan feci kazada, Yol TV, kaptan pilot Bahadır Altan ile konuşarak, Pegasus uçak kazası hakkında bilgi aldı.

GENEL 06.02.2020, 00:08 06.02.2020, 00:41

İZ GAZETE-  Sabiha Gökçen Havalimanı’nda  Pegasus Hava Yolları'na ait bir uçak pistten çıktı. Olay yerine itfaiye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olayda bir kişinin hayatını kaybettiği bilgisine ulaşılırken  Yol TV, kaptan pilot Bahadır Altan ile konuşarak, Pegasus uçak kazası hakkında bilgi aldı.

​​​​​' ÜLKE FRENİ PATLAMIŞ KAMYON GİBİ'

​​Kaptan pilot Bahadır Altan, “Genel olarak ülke freni patlamış kamyon gibi. Biz trafik kazalarında şampiyonuz. Depremde ölüm oranında şampiyonuz. 6.8 oranında deprem oluyor, bir sürü bina yıkılıyor. Biz hala yeni projeler peşinde koşuyoruz. CNN Türk'e söylediğim şey de oydu. Diyorum ki ülke olarak bir duralım. Şu an Kanal İstanbul gibi çılgın bir projenin peşinde ama yaklaşan bir İstanbul depremi var. Bunlar kaçınılmaz olarak benzer olayları tetikliyor. Bana göre rüzgardan, meteorolojiden daha vahim olan ülkedeki bu durumdur. Hiçbir şekilde hakikatin kıymeti yok. Kazaların sebebi bile hemen üstü örtülmeye çalışıyor. Ölüm yok diyorlar mesela. Hatırlayın, depremde gerçek haber yapan gazetecileri bile suçladılar. Kim hakikati anlatıyor, susturuluyor. Böyle ortamlar kaza da ölüm de bitmez" diye konuştu. 

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
23°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?