Kanser Haftası'nda yalnız bırakmadılar

GDZ Elektrik Dağıtım tarafından, 1-7 Nisan Kanser Haftası sebebiyle Behçet Uz Çocuk Hastanesi’nde tedavi görmekte olan Lösemili çocuklar için bir etkinlik düzenlendi.

GENEL 07.04.2016, 12:34 07.04.2016, 12:34
Kanser Haftası'nda yalnız bırakmadılar

Kanserle mücadele eden çocukların yaşama sevincine destek olmayı amaçlayan ve Behçet Uz Çocuk Vakfı işbirliği ile gerçekleşen etkinlikte, tedavi gören çocuklar için moral gecesi düzenlendi. Çocuklar için değişik aktivitelerin düzenlendiği gecede GDZ Elektrik Dağıtım çalışanları tarafından oyunlar, yarışmalar eşliğinde hediyeler dağıtıldı.

GDZ Elektrik Dağıtım Şirketi Yetkilileri tarafından yapılan açıklamada; “ Kanser hastalığı ile ilgili toplumsal farkındalığın artmasına bir nebze katkıda bulunabilmek ve küçük kalplerin yükünü paylaşabilmek için çalışanlarımızla birlikte çocuklarımıza enerji dolu bir aktivite organize ettik.  Onların hoşça vakit geçirmesini sağlamaya çalıştık. Böyle etkinlikler aracılığıyla kanserle savaşan hastalara moral vererek katkıda bulunmanın önemli bir sosyal sorumluluk olduğunu düşünüyoruz” denildi. 

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208