İpek Açar, Kayahan şarkılarını KİTVAK için söyledi

Sunshine Band ile birlikte sahne alan ünlü besteci, söz yazarı, şarkıcı merhum Kayahan'ın eşi İpek Açar, iz bırakan Kayahan şarkılarını Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Hastanesi Kurma ve Geliştirme Vakfı (KİTVAK) destekçileri için seslendirdi.

GENEL 19.10.2016, 10:24 19.10.2016, 11:47
İpek Açar, Kayahan şarkılarını KİTVAK için söyledi

Konser, hayırsever vatandaşların sahip çıkıp destek vermesiyle Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi ve EÜ KİTVAK Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi'ni hizmete sunan, üçüncü büyük projesi DEÜ - KİTVAK Konukevi Projesi'ni hayata geçirmek için çalışmalarını sürdüren KİTVAK'ın görkemli etkinliği ilgi ve beğeniyle izlendi.

Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu'nda Muhittin Yıldız yönetimindeki Sunshine Band Türkçe ve yabancı dillerde çok sayıda klasikleşmiş eserler seslendirirken İpek Açar da sesi ve yorumu ile KİTVAK yöneticileri, gönüllüleri, destekçileriyle aralarında Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'ın da bulunduğu yüzlerce müzikseverden büyük alkış aldı.

""Gecede konuşan KİTVAK Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Soncul, "Zamansız yitirdiğimiz Türk Pop Müziğinin önemli ismi, besteci ve söz yazarı merhum Kayahan'ın eşi İpek Açar da sağolsunlar bizleri kırmadı ve Kayahan şarkılarına Sunshine Band eşliğinde hayat verdi. Karşıyaka Belediye Başkanımız Hüseyin Mutlu Akpınar vakfımızın gönül dostudur. İnsanlık adına gerçekleştirdiğimiz böylesine hayırlı işlerde yanımızda Hüseyin Mutlu Akpınar gibi gönül insanlarının var olduğunu bilmek bizlere güç veriyor. Değerli başkanımız nezdinde katkı ve desteklerinden dolayı Karşıyaka Belediyesi'ne şükranlarımızı sunuyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
banner96
banner177
15°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?