İç mimar adayları projelerini tanıttı

İZMİR Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğrencileri, TMMOB İç Mimarlar Odası İzmir Şubesi tarafından sektör, iç mimarlar ve üniversiteler arasındaki bağı kuvvetlendirmek amacı ile gerçekleştirilen "Sektörel Buluşma Günü"nde projelerini tanıtma imkânı buldu.

GENEL 27.06.2016, 11:15 27.06.2016, 11:20
İç mimar adayları projelerini tanıttı

TMMOB İç Mimarlar Odası İzmir Şubesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi planlanan Sektörel Buluşma Günü, Bornova’da bulunan Edward Whittall Köşkü'nde yapıldı. Sektördeki firmalar, iç mimarlar ve üniversiteler arasındaki bağı güçlendirmek ve mesleki birliği sağlamak amacıyla gerçekleştirilen etkinliğe, İzmir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü akademisyenleri ve öğrencileri de katıldı. Oda başkanları, 34 firma, 400 iç mimar ve mimarın bir araya geldiği etkinlikte, İzmir Üniversitesi öğrencilerinin hazırladığı 20 proje ve iki mobilya da sergilendi.

İşbirlikleri, yeni projeler ve geleceğe yönelik yatırımların konuşulduğu buluşmaya katılan öğrenciler, etkinlik sayesinde sektörle tanışma ve farklı fikirler edinebilme fırsatı bulduklarını söyledi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
30°
az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?