Genç yazar Taşdemir'den imza günü

21 Eylül Cumartesi günü saat 19:00'da Alsancak Şık Cafe'de genç yazar Irmak Eren Taşdemir'in imza günü gerçekleşti.

GENEL 26.09.2019, 12:41 26.09.2019, 12:53
Genç yazar Taşdemir'den imza günü

Henüz 18 yaşında olan genç yazar Irmak Eren Taşdemir'in imza günü, 21 Eylül Cumartesi günü Alsancak Şık Cafe'de gerçekleşti.

Zeus Kitabevi'nin yayınlandığı 'Yılanlarla Avcılık Oyunu-Katliam' kitabının yazarı Irmak Eren Taşdemir'in imza gününe yaklaşık 50 kişinin katıldı. İmza günü, yayınevi ve yazarın konuşmasının ardından kitapların imzalanması ve fotoğraf çekimleriyle son boldu. 

IRMAK EREN TAŞDEMİR KİMDİR?

18 yaşında olan yazar, İzmir'de doğup büyüdü. 12 yaşından beri yazmakta olduğu kitabı haziran 2019'da yayınlandı. Geçtiğimiz sene liseden mezun olan Irmak Eren Taşdemir, şu anda Hacettepe Üniversitesi'nde Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitimine devam ediyor.

Yorumlar (2)
serap İçbudak 1 yıl önce
Bravo böyle genç yaşta yazar olmak çok güzel bir duygu olmalı. Genç yaştaki bütün sanatçılarımıza sahip çıkmak gerek, onların sayesinde bu ülkeyi güzelleşiyor.
Özlem KAYA 1 yıl önce
Kitabı okudum gerçekten çok güzel çok beğendim, devamını heyecanla bekliyorum ve herkese tavsiye ederim. Böyle bir kitap yazdığı için genç yazarımıza çok teşekkür ederim.Başarılarının devamın dilerim.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
22°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?