Fatih Portakal'ı portakal yiyerek protesto ettiler

İzmir Karabağlar'da bir grup, Fatih Portakal'ı protesto etmek için bir portakal ağacının altında toplanarak, ağaçtan topladıkları portakalları yedi.

GENEL 20.12.2018, 15:08 20.12.2018, 15:28

İZ GAZETE - İçlerinden bir kişi konu hakkında "Bu portakal Allah’ın bize bahşettiği portakal. Ama sen Washington’ın kokmuş portakalısın” diyerek Fatih Portakal'ı protesto etti. 

Fox Haber Genel Yayın Yönetmeni Fatih Portakal'a yönelik protestolarını videoya kaydeden grup yaptığı açıklamada, "Fatih Portakal Fox TV'den yapmış olduğu konuşmasında vatandaşı sokağa davet ederek kışkırtıcılık yapmıştır, ülkemizin birliğini bozmaya çalışmıştır. Bu çağrının ardından İzmir Karabağlar'da görmüş olduğunuz gibi bir grup vatandaşımız sokağa çıktı. Ama ülkenin birliğini bozmaya çalışmak için değil portakal ağacından portakal yemek için çıktı" sözlerini dile getirdi. 

Grup yaptığı açıklamanın ardından birlikte portakal yemeye başlarken,  Portakal'a yönelik olarak savcıların harekete geçmesini istedi.

Yorumlar (3)
Yıldırım 2 yıl önce
Bunların protestosu bu kadar olur ; Sahte dolar yakarak , çakma telefon kırarak Amerikayı protesto etmişlerdi doğal olarak da portakal yiyerek sözüm ona Fatih Portakalı protesto etmiş oluyorlar
Mesut Doğanöz 2 yıl önce
Izgazete olarak haber yapıyorsunuz , onuda yanlış yazıyorsunuz sizde gazetecisiniz herhalde öyledir umarım ,Fatih Portakal Fox Tv Genel yayın yönetmeni değil Fox Tv Ancorhmenidir.Teşekkürler
safiye 2 yıl önce
gerizekalılar
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?