CHP'liler kırmızı listede birleşti

Cumhuriyet Halk Partisi Efes Selçuk İlçe Örgütü, Mahalle delegasyon seçimlerini tamamladı. İki listeyle gidilen seçimlerde büyük oy farkıyla Kırmızı Liste kazandı. Buna göre Kırmızı liste toplam 122 delege çıkarırken, Mavi Liste 1 delegede kaldı.

GENEL 30.11.2019, 18:50 30.11.2019, 19:02
CHP'liler kırmızı listede birleşti

Çarşamba günü köylerde başlayıp Merkez Mahallelerde devam eden ve bugün sona eren CHP Selçuk Mahalle Delegasyon seçimlerinin iki liste ile demokratik bir ortam içerisinde gerçekleştiğini, partili tüm üyelerin  özgür ve hür iradelerini kullanarak sağlıklı bir şekilde tamamlanan seçimlerin İlçe Örgütüne ve tüm partililerine hayırlı uğurlu olmasını dileyen CHP İlçe Başkanı Mehmet Karanfil, "Bizim için emek en yüce değerdir. Ben yapılan delege seçimlerinde partimiz için ter döken ve önümüzdeki kongre sürecinde de yine aynı azimle ter dökecek olan Cumhuriyet Halk Partisi'nin cefakar üyelerimize şükranlarımı sunuyorum. Bizler inanıyoruz ki, yerel seçimlerde olduğu gibi bu sürecin sonucunda da kazanan yine CHP olacaktır. Çünkü biz bu yola çıkarken; "sen-ben yok, biz varız" diyerek çıktık. Hem de CHP'nin başarısı ile.." şeklinde konuştu.

Parti üyelerinin oy kullandığı ve önümüzdeki Olağan Genel Kurul Toplantısında İlçe Başkanlığını seçecek olan Delegasyon seçimleri bugün sona erdi. İki liste ile gidilen seçimlerde Kırmızı Listeye toplam 122 delege çıkarken, 1 delege Mavi listeye çıktı.

Yorumlar (3)
Selçuklu PARTİLİ 2 ay önce
Sayın Bayır siz, "sen-ben yok, biz varız" Kelimesinden ne anlıyorsunuz?
Ve Selçuk'ta Sayın Sengele yapılan çirkin olayı neden kınamadınız?
Selçuk ilçe örgütünü ziyaret etmezseniz buraya gelmezseniz size gelen duyumlar sizi yanlış yönlendirir. Siz İzmir'in vekili değil misiniz?
Neden Selçuk'a Gelmiyor unuz Buarda Bu partiyi iktidara taşıyacak partililer yok mu?
Selçuklu PARTİLİ 2 ay önce
Tacettin Bey Belediye Başkanının bir demeci yok burada, haberi iyi okumanızı öneririm.
TACETTİN bayır 2 ay önce
Yani şimdi oldu başkan size oy verip belediye başkanı olmanızı sağlayan kırmızı liste karşıtları partili değilmi neden şöyle demiyorsunuz bu bir bayrak yarışı hepsi partilimiz kazanan kaybeden YÖK Chp yi iktidara birlikte taşımalıyız demenizi beklerdim
banner96
banner177
sisli
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?