CHP Konak İlçe Örgütü, sokak hayvanlarını unutmadı

CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu'nun önderliğinde İzmir'de 'Can canı unutmaz' kampanyası başlatıldı.

GENEL 04.04.2020, 17:55 04.04.2020, 18:24

İZ GAZETE- Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu'nun önderliğinde İzmir'de 'Can canı unutmaz' kampanyası başlatıldı. Her gün düzenli olarak sokak hayvanlarına bir kap su bir kap mama vermeyi içeren bu çalışma, salgın günlerinde sokak hayvanlarını çaresiz durumda bırakmamak için bir önlem niteliğine geçti.

'CHP BUCA İLÇE ÖRGÜTÜ'NE MEYDAN OKUYORUM'

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Örgütü bugün Kültürpark'ta bulunan sokak hayvanlarını beslerken, CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu açıklamalarda bulundu. Gruşçu, "Bugün ‘Can Canı Unutmaz’ kampanyasını başlattık. Dünyada yaşayan 600 milyon sokak hayvanı için 4 nisan sokak hayvanları günü kapsamında sokak hayvanlarına her gün mama ve su vereceğiz. CHP Konak İlçe Örgütü olarak ilk önce Üçyol Metro’da, daha sonra Konak Meydanı’ndaki hayvanları besledik. Şimdi ise Kültürpark’taki sokak hayvanlarını besliyoruz. Sizden tek ricamız, günde  5  Türk Lirası ayırarak bir kap su bir kap mamayı çevrenizdeki hayvanlara vermeniz. Biz bu projeyi Konak Meydanı’ndan başlattık ve bu çalışmayı başlatmamızda yardımcı olan Mehmet Şakir Başak’a teşekkür ediyoruz.  Kendisi bize bağışlarıyla sokak hayvanlarını desteklememizi sağladı. Ben de burada meydan CHP Konak İlçe Örgütü olarak CHP Buca İlçe Örgütü’nün, sokak hayvanlarına bir kap su bir kap mama vererek çalışma yapması için meydan okuyorum. Bundan sonraki süreçte, biz onları asla yalnız bırakmayacağız. İnsanlık zor bir salgınla boğuşuyor ama asla sokak hayvanlarını unutmuyor. Hep beraber destek olmaya devam edelim” dedi.

Gruşçu’nun ardından diğer yönetici üyeleri de ‘Konak İlçe Örgütü olarak can canı unutmaz diyoruz ve herkesin desteğini bekliyoruz” diyerek çağrılarını yaptılar. CHP Konak İlçe Örgütü'nün başlattığı bu kampanyanın diğer ilçe örgütlerinde de yayılması bekleniyor.

Yorumlar (4)
erman 1 yıl önce
birgünde izmir halkı için birşey yapın..birgün...
hasan abin 1 yıl önce
arkadaşım senin çalıştıgın fabrikayı 100 yıldır satmadılarsa bu iyi bir şeydir..
20 yaşındaki genç sokaga 1 yıl önce
çıktı diye Kabahatlar Kanunu’nun 32. Maddesi gereğince 392 lira idari para cezası kesiyor akp. siyasetçi,lerin yalanları kabahat degilmi,bu suçun cezası 400 milyar olmalı.bu durumda bir evde 392 tl fazladan para varmı acaba.şuan yaya yürüyen bir kişiye 20 tl ceza bile çok çünkü karşılıgı yok.vatandaş o parayı vergi icad ederek kazanmıyorki..ve bu para bile bizim arsız siyasetçilerin bogazına gidiyor.. o zaman sokaga çıkma yasagı 3 hafta getir ve işin seyri belli olsun.bu işi savsaklama,ya ciddi ol yaptırım uygula.yada kıvırma 20 yaş 65 yaş diye.bu ibine virüs illa kimlige bakıpmı zarar veriyor..
inceleyin 1 yıl önce
Spx 1 gemisi akdenize konumlandırılmış harp projesinin devamı ve istediği depremi istediği mevsim değişikliği yapılıp dünyayı kaçmayan bir sistem @epphilia p kennedy
Günün Karikatürü Tümü
banner96
23°
parçalı bulutlu
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?