CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı'ndan açıklama: 'Kimsenin şüphesi olmasın'

Cumhuriyet Halk Partisi (Sosyal Politikalardan Sorumlu) İzmir İl Başkan Yardımcısı Ahmet Yıldız, sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Yıldız, " Hedeflerimize ulaşmak için var gücümüzle çalışarak iktidara ulaşacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın"

GENEL 27.02.2020, 22:06 27.02.2020, 22:21
CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı'ndan açıklama: 'Kimsenin şüphesi olmasın'

İZ GAZETE- Cumhuriyet Halk Partisi (Sosyal Politikalardan Sorumlu) İzmir İl Başkan Yardımcısı Ahmet Yıldız, sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Aldığı sorumluluğa yönelik elinden geldiğince çalışacağını ifade eden Yıldız, " Partimizin tüzük ve yönetmelikleri doğrultusunda verilen bu önemli görevi iktidara yaklaştığımız ve iktidarı hedeflediğimiz bir dönemde aldığımı farkındayım. Aldığım bu sorumluluğu partinin amaç ve politikalarına uygun şekilde yürüteceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın" açıklamasında bulundu.

'HİÇ KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN'

Yıldız, ayrıca AKP hükümetinin ülkede uyguladığı iç ve dış politikaların sonucunda sıkıntıların yaşandığı bir dönemden geçmekte olduğunun altını çizerken, "Ülkemiz AKP hükümetinin uyguladığı iç ve dış politikaların sonucunda sıkıntıların yaşandığı bir dönemden geçmektedir. Ekonominin iyiye gitmediği, işsizliğin hat safhaya ulaştığı yanlış, istikrarsız dış politikalar sonucu ülkemizin itibarsızlaştığı bir  süreci yaşıyoruz. Günümüzün siyasi gerçeklerinden yola çıkarak, cumhuriyetimizin kuruluşunun yüzüncü yılı olan 2023 hedeflerine ve parti programımıza uygun politikalar üretmek  ve uygulamak ta topluma karşı sorumluluğumuz. Bu bilinçle, adaletin sağlandığı, daha refah bir toplumun olduğu, istihdamın arttığı, gelir dağılımında eşit, üretime dayalı, gelişmiş, istikrarlı  sosyal bir devlet anlayışını hayata geçirmek ve bunun devamlılığını sağlamak içinde partimizin iktidar olması gerektiğinin bilincindeyim. Cumhuriyetimizin kurucu değerlerine sahip partimizi halkın taleplerini sorunlarını çözmek ve iktidara taşımak adına başta İl başkanımız Sayın Deniz Yücel olmak üzere yönetim kurulundaki arkadaşlarımla, ilçe örgütlerimizle, belediye başkanlarımız ve halkımızla beraber uyum içerisinde bu hedeflere ulaşmak için var gücümüzle çalışarak iktidara ulaşacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
13°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?