Bülent Zeren, İzmirli depremzedelerin yanında

Yaptığı yardımlarla adından sıkça söz ettiren Avcılar Belediye Başkanı Yardımcısı Bülent Zeren, İzmirli depremzedeleri de yalnız bırakmadı.

GENEL 06.12.2020, 18:25 06.12.2020, 18:38
Bülent Zeren, İzmirli depremzedelerin yanında

Türkiye’nin birçok yerinde yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Avcılar Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Zeren, Konak Kent Konseyi ile birlikte tespit ettikleri ailelerin beyaz eşya ihtiyaçlarını karşıladı.

Beyaz eşyaları teslim alarak ailelere teslim eden Konak Kent Konseyi Başkanı Hamit Mumcu, Bülent Zeren’e bütün İzmirliler adına teşekkürü borç bildiklerini söyledi.

'TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİZ'

Avcılar Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Zeren’in İzmir’de daha önce de birçok yurttaşa yardım elini uzattığını dile getiren Mumcu, “Güzel yürekli dostumuz sıkça bu tip yardımları yapmış olmasına rağmen adını hiçbir zaman dillendirmedik. Ancak dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı İzmir’deki sürece duyarsız kalmayan sevgili Bülent Zeren’e Konak Kent Konseyi olarak teşekkürümüzü kamuoyuyla paylaşmayı bir borç biliyoruz” dedi.

Daha önce Tunceli'nin Pertek ilçesinde bir eğitim yuvasını baştan aşağı yenileyen Avcılar Belediye Başkan Yardımcı Bülent Zeren, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemizin her yeri bizimdir. Pertek İlçemizdeki bu eğitim merkezi için ne gerekiyorsa yaptık. Sevgili annemizin adı verildi. Bundan büyük mutluluk yoktur. Çocuklarımıza armağan olsun" sözleriyle duygularını paylaşmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner218
Günün Karikatürü Tümü
banner96
27°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?