Beydağ Kaymakamı göreve başladı

İZMİR'in Beydağ İlçesi'nin ilk kadın kaymakamı Hilal Küsmez'in ardından geçici görevlendirilen Muammer Sarıdoğan, koltuğu 30 yaşındaki Emin Şimşek'e bıraktı.

GENEL 27.06.2016, 12:06 27.06.2016, 12:25
Beydağ Kaymakamı göreve başladı

Küçük Menderes Havzası'nın ilk kadın kaymakamı olarak Beydağ İlçesi'nde görev yapan Hilal Küsmez'in ardından yerine geçici görevle Bayburt Kaymakam adayı Muammer Sarıdoğan getirilmişti.

Muammer Sarıdoğan'ın ardından yerine 1986 doğumlu Emin Şimşek atandı. Kütahya Domaniç'te doğan genç kaymakam, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ndeki eğitiminin ardından kısa bir süre Sosyal Güvenlik Kurumu'nda uzman yardımcısı olarak görev yaptı. Bir yıl süre ile İspanya'da Madrid Complutense Üniversitesi'nde dil eğitimi alan Şimşek, Düzce'nin Cumayeri ve Çilimli ilçelerinde kaymakam vekili olarak bir yılı aşkın süre yaptı.

Evli ve 1 çocuk babası Emin Şimşek, "Dört aylık staj döneminin ardından kurayla Beydağ ilçemizdede kaymakam olarak göreve başladım. İlçemiz Ege'nin güzel bir köşesi. Zaman içerisinde güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum" dedi.

Faruk ÇARK / BEYDAĞ (İzmir), (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
19°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?