Ata Apartmanı sakinleri Atatürk'ü kendi programlarıyla andı

Bornova'da bulunan Ata Apartmanı sakinleri, kendi hazırladıkları 10 Kasım programı ile Atatürk’ü andı.

GENEL 10.11.2019, 16:22 11.11.2019, 17:02
Ata Apartmanı sakinleri Atatürk'ü kendi programlarıyla andı

Ata Apartmanı sakinleri, kendi hazırladıkları 10 Kasım programı ile Atatürk’ü andı. Apartman sakinlerinden emekli öğretmen Kadriye Yazkan’ın organizasyonu ile gerçekleştirilen törene apartman sakinleri dışında komşular da katıldı. Saat 09.05’te saygı duruşu ile başlayan tören, İstiklal Marşımızın okunması ardından ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk için yapılan dua ile devam etti. 

ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ ŞARKILAR EŞLİK ETTİ

Atatürk’ün yaşamı ile ilgili bilgilerin verildiği, anılarının anlatıldığı programda, Atatürk için yazılmış şiirler de seslendirildi. 10 Kasım anma programı bitiminde hep birlikte kahvaltı yapan apartman sakinlerine, Atatürk’ün sevdiği şarkılar eşlik etti.  Geçtiğimiz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını da aynı şekilde kutladıklarını belirten apartman sakinleri milli bayramları, anma etkinliklerini her zaman aynı coşkuyla kutlayıp yaşatacaklarını kaydetti.

Yorumlar (4)
ali 7 ay önce
helal sizlere.
Ayşe Berrin Şahanalan, hastanede yatıyorum , yoksa ben de size eşlik etmek istiyordum Ben ve oda arkadaşlarım hastane odasında saygı duruşumuzu yaptık.. 7 ay önce
Sizlerle birlikte törene katılmayı çok istedim ama hastanede yatıyorum.. Oda arkadaşlarımla biz de sirenler eşliğinde hastane odasında saygı duruşumuzu yaptık.. Atatürk’ümüzün mekanı cennet, ruhu şa’d olsun..
Fermin 7 ay önce
Tesekkurler basda yazkan ailesi olmak uzere tum mahalleye keske herkez sizin gibi birseyleri unutmaya calismasa calısdırmsa
Sibel piyanko 7 ay önce
Ata apt adına yakışanı yaptı
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
28°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?