Şehit Fethi Sekin için koşacaklar

İzmir'de, Ege Üniversitesi'nin organizasyonuyla ve çeşitli kurum ve kuruluşların desteğiyle 1 Mart Çarşamba günü Fethi Sekin için koşu yapılacak.

EĞİTİM 28.02.2017, 15:32 28.02.2017, 15:37
Şehit Fethi Sekin için koşacaklar

İzmir'de, Ege Üniversitesi'nin organizasyonuyla ve çeşitli kurum ve kuruluşların desteğiyle 1 Mart Çarşamba günü gerçekleşecek olan 'Kahraman Şehitlerimiz Adına Şehit Polis Fethi Sekin Yol Koşusu' yapılacak.

Ege Üniversitesi Kampüsü Spor Bilimleri Fakültesi Şelale önünden saat 10.00'da başlayacak, toplam 11 kilometrelik koşu, İzmir Adliyesi önünden geçilerek, Ege Üniversitesi Kampüsü Spor Bilimleri Fakültesi önünde sona erecek. Koşu, Türkiye Atletizm Federasyonu ve IAAF yarışma kurallarına uygun olarak gerçekleşecek. Şehit Polis Fethi Sekin Yol Koşusu için kayıtlar bugün gerçekleştirildi. Organizasyon Koordinatörü Nağme Burguç, "Bugün saat 10.00 itibari ile göğüs numaraları ve formaları dağıtmaya başladık. Kayıtları yapmaya başlayalı henüz altı gün oldu ve 600 kayıt aldık. Bu kadar ilgi gösterilmesi bizi çok mutlu etti. Bu etkinliği her yıl yapmak istiyoruz. İstanbul'dan 30 kişilik bir grup gelmek istedi. Fethi Sekin ve diğer şehitlerimiz için bu kadar ilgi gösterilmesi bizi daha çok şevklendiriyor" dedi.

Yorumlar (0)
banner96
banner178
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?