Konserin geliri hasta çocuklara

Özel İzmir SEV İlköğretim Kurumları Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen "2. Döneme Merhaba" konserinin geliri hasta çocuklara bağışlanacak.

EĞİTİM 13.02.2017, 11:42 13.02.2017, 14:58
Konserin geliri hasta çocuklara

Özel İzmir SEV İlköğretim Kurumları Okul Aile Birliği tarafından  düzenlenen "2. Döneme Merhaba" konserinin bu yılki konuğu Blu Notte Orkestrası oldu. Gelirinin tamamının Hasta Çocuk Evleri Derneği'ne bağışlandığı konser İzmir SEV Kampüsü'nde gerçekleşti.""

İzmir SEV Okul Aile Birliği tarafından geleneksel hale getirilen bir sosyal sorumluluk projesi olan konserlerin geliri her yıl farklı bir sivil toplum kuruluşuna bağışlanıyor. Bu yıl Özgen Akçagül & Blu Notte Orkestrası ile gerçekleşen konserden elde edilen gelir ile İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği konuk evlerinin ihtiyaçları karşılanacak. 2006 yılında hasta çocuklar ve ailelerinin tedavi sürecinde barınma ve yaşam ihtiyaçlarını temin etmek amacıyla İzmirli hayırseverler tarafından kurulan Hasta Çocuk Evleri Derneği 11 yıldır birçok aileye destek oldu. Hasta Çocuk Evleri Derneği konuk evlerinin eşya giderlerinin karşılanacağı konsere ilgi yoğun oldu. İzmir SEV Öğrencileri de 2. Döneme Merhaba Konseri'nde Blu Notte Orkestrası ile birlikte sahne alarak geceye renk kattı.

 

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
21°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?