Eğitim işbirliği

DOKUZ Eylül Üniversitesi Rektörülüğü ile Maltepe Askeri Lisesi Komutanlığı arasında eğitim, öğretim, danışmanlık ve uyguluma konularında iş birliği protokolü imzaladı. Rektör Prof. Dr. Mehmet Füzün, protokol kamsamında laboratuvar olanakları, kurslar, seminerlerin yanısıra Askeri Lise öğretmenlerine lisans üstü eğitim sağlanacağını söyledi.

EĞİTİM 25.01.2016, 18:39 25.01.2016, 17:47
Eğitim işbirliği

Dokuz Eylül Üniversite Rektörlüğü Senato Salonu'nda düzenlenen törende Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzun ile Maltepe Askeri Lisesi Komutanı Tankçı Kurmay Albay Kadir Canpolat arasında işbirliği protokolü imzalandı Eğitim, öğretim, danışmanlık ve uygulama konularındaki protokolle ilgili bilgi veren Rektör Füzun, Türk Ordusu'nun subaylarının daha donanımlı olmasını sağlayacak eğitime katkıları olacağı için onur duyduğunu söyledi. Füzun, laboratuvar olanakları, seminerler ve kursların yanısıra Maltepe Askeri Lisesi öğretmenlerine tanınacak kontenjanlarla lisansüstü eğitim yapmalarına sağlanacağını, böylece öğrencilerin de daha iyi yetişmelerinine katkı da bulunacaklarını belirtti.İZMİR (DHA)

Yorumlar (8)
İsmail dönmez 4 yıl önce
Günün anlamına ve önemine uygun bir yazı olmuş. Hayatın her alanında bu alçakça faşist saldırıları karşı dik durup, onurlu mücadele mizde asla geri durmadan daha ileri, daha ileri. Yazım hayatınızda başarılar diliyorum.
Zübeyde S. Turan 4 yıl önce
Kana cana doymadılar, hâlâ değisen bi şey yok! Cellat kılık değiştirerek dolanıyor ortalıkta!
Çığlığını duyuyorum...
Kalemine sağlık aglattin beni çocuk
İskender Ulutaş 4 yıl önce
Güzel bir yazı olmuş,eline sağlık Ramis Sağlam.
Melahat YILDIRIM 4 yıl önce
Hüzün ve acı dolu, o günü ve yaşananları , duyguyu çok güzel ifade etmişsin. Ama keşke o gün yaşanmasaydı da , sen de bu yazıyı hiç yazmasaydın...
Guven Peker 4 yıl önce
Güneşli günler göreceğiz Ramis bey saygılarımla
nur koca kurt 4 yıl önce
Bir yıl içinde yaratılan kanlı tablo bu, ya bu tabloyla yaşamaya alışacağız ya da bu tabloyu değiştirip; Gökyüzünün kendi rengine döndüreceğiz!evet o güç ve kuvvet her zaman halkımızın asil damarlaraında akan kanda mevcuttur ....bizler bunu kansız olarak gerçekleştirmek için çaba sarfediyoruz bazılarının dediği gibi secenekli değil ....KANLI MI KANSIZ MI DİYE SORMUYORUZ BİLE ......demokratik anayasanın verdiği hakları savunarak ....sabrımızın da bir sınırı var emin olun ...barış dolu aydınlık maviliklere ....... yüreğinize sağlık ramis bey ..kaleminiz hep çağlasın .....
Sercan 4 yıl önce
Yüreğine sağlık.
Düzgün Aslan 4 yıl önce
Yüreğine ve kalemine sağlık Ramiz
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
22°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?