Cihat Kora Lisesi'nden 10. Yıl coşkusu

İzmir'in başarılı okulları arasında yer alan Cihat Kora Anadolu Lisesi yeni mezunlarını verdi. Törene Hayırsever Cihat Kora ve ailesi, öğrencilerin aileleri katıldı.

EĞİTİM 04.06.2016, 11:48 04.06.2016, 11:54
Cihat Kora Lisesi'nden 10. Yıl coşkusu

Mezuniyet töreninde konuşma yapan Cihat Kora Anadolu Lisesi Müdürü Süleyman Yetişken, mezun olan öğrencilerine seslenerek, “Yeni hayat şimdi başlıyor. Hepiniz başarılı ve umut dolu bir gelecekle ileriye yürümelisiniz. Geleceğe ışık olacak siz gençler hedeflerinizi bilimsel ve pozitif bilimin getirdiği yeniliklerle birlikte belirleyin. Ülkenin geleceği siz gençlerin elindedir. Üniversite hayatı ve ondan sonra iş hayatınızda mutlu olacağınız meslekleri seçin. Hedeflerinizi gerçekçi ve ulaşılabilir seviyede tutun. Bunları yaptığınız takdirde başarı kendiliğinden gelecektir" diye konuştu.

Cihat Kora Anadolu Lisesi'nin hayırseveri olan Cihat Kora yaptığı konuşmada öğrencilere başarılar dileyerek, “Hepiniz çağdaş ve Atatürkçü çizginizden sapmayarak mezun etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hepinize yeni hayat yolunda başarılar dilerim" dedi.

Konuşmaların ardından okul birincisi Berdan Erdost Bozkurt mezuniyet kütüğüne plaka çaktı. Tüm öğrenciler sınıf öğretmenlerinden mezuniyet belgelerini aldıktan sonra onuncu yıl marşı eşliğinde kep attı.İZMİR (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
16°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?