Yem fabrikasında yangın

İZMİR'in Bornova İlçesi'nde, sanayi sitesi içinde bulunan bir yem fabrikasında çıkan yangında ölen ya da yaralanan olmazken, maddi hasar oluştu.

ÇEVRE 27.01.2016, 01:32 27.01.2016, 09:54
Yem fabrikasında yangın

Bugün saat 21.00 sıralarında 2'inci Sanayi Sitesi Sanayi Caddesi üzerindeki köpek ve kedi yemi üreten fabrikada ilk belirlemelere göre elektrik kontağından yangın çıktı. Üretim esnasında alevleri gören işçiler durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangına müdahale eden itfaiye çevrede bulunan diğer işyerlerine sıçramadan alevleri 2 saatlik çalışma sonrasında kontrol altına aldı. Yangında ölen ya da yaralanan olmazken, büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

Yangının kesin çıkış sebebinin belirlenmesi amacıyla soruşturma başlatıldı.

 

Mehmet CANDAN/İZMİR, (DHA)

 

Yorumlar (1)
Kemal beziroğlu 4 yıl önce
15 temmuz tiyatrosunu detaylı olarak anlatacağım. CHP Genel başkanı Kemal kılıçdaroğluna

Chp nin oylarını 10 puan arttıracak iktidara gelmesini sağlayacak 3 proje sunuyorum.

Ak partiye oy veren biri olarak neden Chp ye proje hazırladığımı açıklayayım

1 İktidara alternatif olmayınca ne kadar hırsız uğursuz varsa bizim partiye doluştu. Eren Çalık gurubu.

2 Ak parti cemaat partisi oldu artık tabanı dinlemiyor şeyhleri dinliyor.

28 şubatın intikamını almak isteyen milli görüşçüler ak partiyi truva atı olarak kullanıyor. 28 şubat 20 30 bin kişilik bir ailenin punduna getirerek milli görüşe karşı yaptığı bir darbeydi. Chp tabanı ve Mhp tbanı dahil değildi. Buna rağmen Ak parti geldiği günden beri baş örtüsünü sömürerek tabanını Chp ve Mhp ye karşı kışkırttı. Ötekileştirme politikası sonucu ortam gerildi. Ülke iç savaşın eşiğine geldi.

Chp projelerime sahip çıkarsa oyu artar. Ak partiye alternatif olur. Ülke normale döner

1 Gravity jeotermal santraller.

Uluslar arası yatırım çekmeden ülke ekonomisi düzeltilemez. Uluslar arası yatırım çekecek bir projedir.

Yerçekimi gücü ile çalışan hidroelektirik santrallerin akan suyu buharlaştıracak kadar enerji üretmesine dayanır. 200 metre yükseklikteki bir hidroelekirik santralden akan 1 tonluk su 100 kg kadar suyu buharlaştıracak elektirik üretir. Baraj 400 metre yükseklikte olursa 200 kg suyu buharlaştıracak kadar elektirik üretir. Deniz suyundan istediğimiz kadar içme suyu ve elektirik üretecek bu proje tüm ortadoğunun su ihtiyacını Türkiyeden karşılayacaktır. Bu sayede savaş olmadan bölgemizde uluslararası anlaşmalar yaparak barışı koruyabileceğiz. İzmirde denizin 400 metre altından alınan suyun kanalla yerin 4000 metre altına aktarılması ile üretilen hidro elektirik ile deniz suyunun tamamı buharlaştırılır. Her 1 ton deniz suyu içme suyuna dönüşür. Önce 25 cm çaplı 5 km derinlikte dikey sondaj yapılır. Sonra benim geliştirdiğim açılı sondaj ile deniz tabanına ve dağ yamacına 0 derece açı ile sondaj yapılır. Deniz altında sondaj borusundan akan su yerin 4 km altında 5 km altına ulaşan mikro hidroelektirik santralde elektirik üretir ve rezisdantlarla buharlaşarak tuzdan ayrılır. Buhar diğer uçtan 500 metre yükseklikteki dağ yamacına çıkar. Burada yoğunlaşarak dağ yamacına kurulan 200 metre yükseklikteki baraja akar. Burada hidroelektirik enerjisi ve içme suyu elde edilir. Tuz ilk sondajtan yüzeye taşınır. Fırat nehri kadr su 100 adet sondajla elde edilir. Kanal ile susuz kalan konyaya akar. Köylüyü sevindirecek ve Chp nin oyunu arttıracaktır. 30 bin mw saat elektirik üretir. Nükleer santrale yeni termik santrale ihtiyaç kalmadan enerji ihtiyacımızı karşılar. Sanayi yatırımı çeker Afyon Kütahya İzmir kalkınır. Gıda üretimi artar gıda fiyatları düşer. Bu en az 10 puan Chp ye kazandırır. Diğer projelerimi enerjiimerkezim.blogspot.com ve kemalbeziroglu.wordpress.com da sunuyorum Buluşursak Ohal anayasasına hayır oyu çıkartırız
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
22°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?