UYARI! 23 Haziran'da denize girmek tehlikeli ve yasaktır

Çeşme Belediyesi sosyal medyada, İstanbulular'a yönelik yayınladığı afişli mesajla, "Fırtına nedeniyle 23 Haziran'da Çeşme'de denize girmek, hatta ilçemize gelmek tehlikeli ve yasaktır" dedi. Benzer bir paylaşım Seferihisar Belediyesi tarafından da yapıldı.

BELEDİYE 07.05.2019, 16:05 07.05.2019, 16:42
UYARI! 23 Haziran'da denize girmek tehlikeli ve yasaktır

Çeşme Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Belediyesi seçimlerinin iptal edilmesi ve 23 Haziran tarihinde seçimi yenileme kararı üzerine, sosyal medyada yayınladığı afiş ile İstanbullular'a seçim günü Çeşme'ye gelmeme uyarısında bulundu. 

Çeşme Belediyesi'nin sosyal medya sayfalarında, Belediye Başkanı Ekrem Oran imzasıyla yayınlanan afişli mesajda; "Uyarı! İstanbul'dan gelen bir fırtına nedeniyle, sahillerimizden, 23 Haziran günü denize girmek, hatta ilçemize gelmek tehlikeli ve yasaktır" denildi.

'DİP DALGA SEFERİHİSAR'DA HİSSEDİLECEK'

Seferihisar Belediyesi de benzer bir afiş çalışmasını sosyal medya hesabından paylaştı. Yapılan paylaşımda, "Marmara Bölgesi'nden başlayan dip dalganın Seferihisar sahillerinde de hissedilmesi bekleniyor. Plajlarımızın 23 Haziran'da bakıma alınacağı önemle hatırlatılır, İstanbullu  yurttaşlarımıza baharlı günler dileriz" denildi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
15°
az bulutlu
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?